• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جشن ۱۳ آبان در خانه قرآن شهید جعفرآبادی جنوب غرب تهران تاریخ:1397/8/15

کارشناس امور قرآنی اداره جنوب غرب از برگزاری جشن گرامیداشت روز تاریخی ۱۳ آبان در خانه قرآن شهید جعفر آبادی در یافت آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،زهرا اخوان،کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران از برگزاری مراسم های ویژه گرامیداشت روز تاریخی ۱۳ آبان در مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش این اداره خبر داد.

اخوان خاطرنشان کرد: به مناسبت سال روز ورود دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) به داخل لانه جاسوسی آمریکا و گرامیداشت این روز مهم از انقلاب اسلامی،مراسم جشنی به همت مریم جعفرآبادی،مدیر خانه قرآن شهید جعفر آبادی در این مرکز آموزش قرآن کریم برگزار شد.

اخوان افزود: در این جشن مربیان،قرآن پژوهان و کودکان قرآنی شرکت کردند و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
انتصاب
مقاله
تبيين ماهيت شادی با رویکرد قرآنی
واژه شادی مفهومی درونی است دارای تعاریف و ابعاد مختلف، تعبير و تفسير دين از شادی این است که عاملی مهم و مؤثر برای رسيدن انسان به كمالات والای انسانی و حرکت خاصانه در مسیر عبودیت است.
حدیث
امام محمد باقر علیه السلام:
فَانزِل نَفسَكَ مِنَ الدُّنيا كَمَثَلِ مَنزِلٍ نَزَلتَهُ ساعةً ثُمَّ ارتَحَلتَ عَنه؛
خود را در دنيا چنان منزل ده كه گويى ساعتى در آن منزل دارى و سپس از آن كوچ مي كني.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 165»
یادداشت
عوامل و چگونگی فرار شاه از کشور
اعتصابات گسترده، مخالفت افكار عمومي با شاه، اقدامات امام خميني و پيروانش عليه رژيم، همگي باعث سردرگمي و آشفتگي شاه و دربار شده بود.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟