• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جشن ۱۳ آبان در خانه قرآن شهید جعفرآبادی جنوب غرب تهران تاریخ:1397/8/15

کارشناس امور قرآنی اداره جنوب غرب از برگزاری جشن گرامیداشت روز تاریخی ۱۳ آبان در خانه قرآن شهید جعفر آبادی در یافت آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،زهرا اخوان،کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران از برگزاری مراسم های ویژه گرامیداشت روز تاریخی ۱۳ آبان در مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش این اداره خبر داد.

اخوان خاطرنشان کرد: به مناسبت سال روز ورود دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) به داخل لانه جاسوسی آمریکا و گرامیداشت این روز مهم از انقلاب اسلامی،مراسم جشنی به همت مریم جعفرآبادی،مدیر خانه قرآن شهید جعفر آبادی در این مرکز آموزش قرآن کریم برگزار شد.

اخوان افزود: در این جشن مربیان،قرآن پژوهان و کودکان قرآنی شرکت کردند و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟