• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری دومین یادواره شهدای دانش آموز در شهرستان بهارستان تاریخ:1397/8/15

محمد حسین دهقان نیری، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهارستان، ازبرگزاری دومین یادواره شهدای دانش آموز این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمد حسین دهقان نیری، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهارستان،از برگزاری دومین یادواره شهدای دانش آموز این شهرستان درکانون شهید مطهری طی روز سه شنبه ۱۵آبان جاری خبر داد.

دهقان، بیان کرد: این مراسم با حضور فرمانده سپاه بهارستان، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بهارستان و جمعی از مسئولین این شهرستان در محل کانون شهید مطهری برگزار گردید.

دهقان، اظهار داشت: آرامش و آسایش امروز ما مدیون خون جوانانی است که از همه چیز خود برای دفاع از ارزش ها، دین و حفظ میهن اسلامی و خانواده شان گذشتند و ما امروز به این گذشت و فداکاری ارج می نهیم.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟