• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری مراسم ایام شهادت امام رضا (ع) درجوار برادر بزرگوارش جعفربن موسی الکاظم (ع) درشهرستان پیشوا تاریخ:1397/8/15

به مناسبت ایام شهادت حضرت امام رضا (علیه السلام) مراسم عزاداری در حرم مطهر برادر بزرگوارش حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) در شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ۱۴آبان ماه سال جاری، به مناسبت ایام شهادت هشتمین اختر تابناک امامت،مراسم عزاداری و روضه خوانی با حضور عاشقان و دلدادگان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در حرم مطهر برادر بزرگوارش حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) در شهرستان پیشوا برگزار شد.

سخنران این مراسم معنوی حجت‌الاسلام خادم زاده بود و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت کربلایی حسن حامدی نیز به ذکر مصیبت و مدیحه سرایی پرداخت.

هیئات و دسته‌های عزاداری نیز با حضور در آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) شهرستان پیشوا، شهادت امام رضا(علیه السلام) را خدمت برادر بزرگوار ایشان تسلیت و تعزیت گفتند.

حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) فرزند بلافصل حضرت امام موسی بن جعفر (علیه السلام) و برادر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه السلام) است.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟