• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
حضور گروه های هدف وابسته به تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در راهپیمایی ۱۳ آبان بی نظیر بود تاریخ:1397/8/15

جمشیدی،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ملارد،حضور گروه های وابسته به این اداره در راهپیمایی ۱۳ آبان را، بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حبیب جمشیدی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ملارد،روز سه شنبه۱۵آبان،حضور گروه های هدف وابسته به این اداره ازجمله هیئات مذهبی، مؤسسات و خانه های قرآنی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و شعرا آئینی و کانون های فرهنگی و تبلیغی در راهپیمایی یوم الله را بی نظیر توصیف کرد.

وی خاطر نشان کرد:شرکت آحاد اقشار تاثیر گذار در راهپیمائی ۱۳ابان با سر دادن شعارهای مرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار از استکبار جهانی وایادی آنها، بار دیگر بر آزادی خواهی و حمایت خویش از کشورهای مظلوم منطقه و جهان تاکید کرد.

جمشیدی، افزود: سیزدهم آبان، روز نماد ملی مبارزه با استکبار جهانی و روزی ماندگار درتاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که پیام استکبار ستیزی این ملت را برای بشریت به ارمغان داشته است.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟