• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
حضور گروه های هدف وابسته به تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در راهپیمایی ۱۳ آبان بی نظیر بود تاریخ:1397/8/15

جمشیدی،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ملارد،حضور گروه های وابسته به این اداره در راهپیمایی ۱۳ آبان را، بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حبیب جمشیدی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ملارد،روز سه شنبه۱۵آبان،حضور گروه های هدف وابسته به این اداره ازجمله هیئات مذهبی، مؤسسات و خانه های قرآنی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و شعرا آئینی و کانون های فرهنگی و تبلیغی در راهپیمایی یوم الله را بی نظیر توصیف کرد.

وی خاطر نشان کرد:شرکت آحاد اقشار تاثیر گذار در راهپیمائی ۱۳ابان با سر دادن شعارهای مرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار از استکبار جهانی وایادی آنها، بار دیگر بر آزادی خواهی و حمایت خویش از کشورهای مظلوم منطقه و جهان تاکید کرد.

جمشیدی، افزود: سیزدهم آبان، روز نماد ملی مبارزه با استکبار جهانی و روزی ماندگار درتاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که پیام استکبار ستیزی این ملت را برای بشریت به ارمغان داشته است.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟