• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
حضور گروه های هدف وابسته به تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در راهپیمایی ۱۳ آبان بی نظیر بود تاریخ:1397/8/15

جمشیدی،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ملارد،حضور گروه های وابسته به این اداره در راهپیمایی ۱۳ آبان را، بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حبیب جمشیدی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ملارد،روز سه شنبه۱۵آبان،حضور گروه های هدف وابسته به این اداره ازجمله هیئات مذهبی، مؤسسات و خانه های قرآنی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و شعرا آئینی و کانون های فرهنگی و تبلیغی در راهپیمایی یوم الله را بی نظیر توصیف کرد.

وی خاطر نشان کرد:شرکت آحاد اقشار تاثیر گذار در راهپیمائی ۱۳ابان با سر دادن شعارهای مرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار از استکبار جهانی وایادی آنها، بار دیگر بر آزادی خواهی و حمایت خویش از کشورهای مظلوم منطقه و جهان تاکید کرد.

جمشیدی، افزود: سیزدهم آبان، روز نماد ملی مبارزه با استکبار جهانی و روزی ماندگار درتاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که پیام استکبار ستیزی این ملت را برای بشریت به ارمغان داشته است.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
انتصاب
مقاله
تبيين ماهيت شادی با رویکرد قرآنی
واژه شادی مفهومی درونی است دارای تعاریف و ابعاد مختلف، تعبير و تفسير دين از شادی این است که عاملی مهم و مؤثر برای رسيدن انسان به كمالات والای انسانی و حرکت خاصانه در مسیر عبودیت است.
حدیث
امام محمد باقر علیه السلام:
فَانزِل نَفسَكَ مِنَ الدُّنيا كَمَثَلِ مَنزِلٍ نَزَلتَهُ ساعةً ثُمَّ ارتَحَلتَ عَنه؛
خود را در دنيا چنان منزل ده كه گويى ساعتى در آن منزل دارى و سپس از آن كوچ مي كني.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 165»
یادداشت
عوامل و چگونگی فرار شاه از کشور
اعتصابات گسترده، مخالفت افكار عمومي با شاه، اقدامات امام خميني و پيروانش عليه رژيم، همگي باعث سردرگمي و آشفتگي شاه و دربار شده بود.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟