• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند رباط کریم برگزار شد تاریخ:1397/8/15

مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از برگزاری مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند در دو شیفت صبح و عصر خبر داد.

این مسئول، عنوان کرد: در این مراسم، صدیقه حسنی، مربی این مؤسسه در اتفاقات و وقایع روز سیزده آبان و علت نامگذاری این روز برای نوآموزان قرآنی مطالبی را بیان کرد.

وی، ادامه داد: همچنین در این مراسم، اجرای گروه سرود قرآن آموزان و فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و به شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

این مسئول، تصریح کرد: در کنار مراسم سیزده آبان، جشنواره غذا نیز برگزار شد که نوآموزان با غذاهای محلی و فرهنگ و آداب و رسوم کشور آشنا شوند تا اتحاد و همبستگی بین همه اقوام کشور را از کودکی در وجودشون نهادینه کنیم.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟