• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند رباط کریم برگزار شد تاریخ:1397/8/15

مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از برگزاری مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند در دو شیفت صبح و عصر خبر داد.

این مسئول، عنوان کرد: در این مراسم، صدیقه حسنی، مربی این مؤسسه در اتفاقات و وقایع روز سیزده آبان و علت نامگذاری این روز برای نوآموزان قرآنی مطالبی را بیان کرد.

وی، ادامه داد: همچنین در این مراسم، اجرای گروه سرود قرآن آموزان و فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و به شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

این مسئول، تصریح کرد: در کنار مراسم سیزده آبان، جشنواره غذا نیز برگزار شد که نوآموزان با غذاهای محلی و فرهنگ و آداب و رسوم کشور آشنا شوند تا اتحاد و همبستگی بین همه اقوام کشور را از کودکی در وجودشون نهادینه کنیم.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟