• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند رباط کریم برگزار شد تاریخ:1397/8/15

مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از برگزاری مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز در مؤسسه قرآنی نورالزهرا(س) پرند در دو شیفت صبح و عصر خبر داد.

این مسئول، عنوان کرد: در این مراسم، صدیقه حسنی، مربی این مؤسسه در اتفاقات و وقایع روز سیزده آبان و علت نامگذاری این روز برای نوآموزان قرآنی مطالبی را بیان کرد.

وی، ادامه داد: همچنین در این مراسم، اجرای گروه سرود قرآن آموزان و فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و به شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

این مسئول، تصریح کرد: در کنار مراسم سیزده آبان، جشنواره غذا نیز برگزار شد که نوآموزان با غذاهای محلی و فرهنگ و آداب و رسوم کشور آشنا شوند تا اتحاد و همبستگی بین همه اقوام کشور را از کودکی در وجودشون نهادینه کنیم.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
انتصاب
مقاله
تبيين ماهيت شادی با رویکرد قرآنی
واژه شادی مفهومی درونی است دارای تعاریف و ابعاد مختلف، تعبير و تفسير دين از شادی این است که عاملی مهم و مؤثر برای رسيدن انسان به كمالات والای انسانی و حرکت خاصانه در مسیر عبودیت است.
حدیث
امام محمد باقر علیه السلام:
فَانزِل نَفسَكَ مِنَ الدُّنيا كَمَثَلِ مَنزِلٍ نَزَلتَهُ ساعةً ثُمَّ ارتَحَلتَ عَنه؛
خود را در دنيا چنان منزل ده كه گويى ساعتى در آن منزل دارى و سپس از آن كوچ مي كني.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 165»
یادداشت
عوامل و چگونگی فرار شاه از کشور
اعتصابات گسترده، مخالفت افكار عمومي با شاه، اقدامات امام خميني و پيروانش عليه رژيم، همگي باعث سردرگمي و آشفتگي شاه و دربار شده بود.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟