• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
ضرورت حمایت بیشتر از فعالیت های روحانیون مستقر در شهرستان شهریار تاریخ:1397/9/14

کارشناس تبلیغات اسلامی شهریار، بر ضرورت حمایت بیشتر دولت از فعالیت‌ های روحانیون مستقر و کمک به تأمین معیشت آنان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محمد ملکی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار، بر ضرورت حمایت بیشتر دولت از فعالیت‌ های روحانیون مستقر و کمک به تأمین معیشت آنان تأکید کرد.

ملکی، افزود: به نسبت افزایش قیمت اقلام مصرفی و کاهش قدرت خرید مردم و بالتبع روحانیون مستقر، میانگین دریافتی روحانیون مستقر ۴۰۰ هزار تومان در ماه است که با روند افزایش قیمت‌ها تعادل و توازن ندارد.

این کارشناس، متذکر شد: اداره تبلیغات اسلامی شهریار در صدد است با ایجاد تعامل سازنده با متولیان مساجد و مردم بتواند میانگین دریافتی این عزیزان را به رقم مناسبی افزایش دهد که در مواردی هم توفیق حاصل شده است.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟