• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
عدم آگاهی ، سادگی و اعتماد به افراد، مهم ترین عوامل مبتلایان به آثار مخرب فضای مجازی تاریخ:1397/9/14

مدرس کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب های فضای مجازی گفت: عدم آگاهی، سادگی و اعتماد به افراد، مهم ترین عوامل مبتلایان به آثار مخرب فضای مجازی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب های فضای مجازی و راه کارهای مقابله با آن، چهارشنبه 14 آذر جاری به همت اداره امور قرآنی و اداره حراست تبلیغات اسلامی تهران با حضور 150 نفر از مدیران مؤسسات و خانه های قرآن کریم استان تهران برگزار شد.

در این کارگاه، استاد آرش تابع از اساتید توانمند در حوزه سایبری و فضای مجازی، به برخی از آسیب ها اشاره کرد و در ادامه به بیان راه‌کارهای مناسب با هدف پیشگیری و کاهش آسیب های جسمی، روحی ، روانی و اجتماعی آن پرداخت.

وی، عدم آگاهی، سادگی و اعتماد افراد را از مهم ترین عوامل مبتلایان به آثار مخرب فضای مجازی عنوان کرده و تأکید کرد: استفاده کنندگان تلفن های هوشمند ، اینترنت و نرم افزارهای موجود با آگاهی کامل از این امکانات استفاده کنند.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟