• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
حجت الاسلام نوری زاده از خدمات استاد عبدالرسول عبایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن تجلیل کرد تاریخ:1397/9/14

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران به همراه قره شیخ لو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به دیدار استاد عبدالرسول عبایی، پیشکسوت قرآنی کشور رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران ، حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران و مهدی قره شیخ لو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به همراه مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران عصر سه شنبه 13 آذر جاری در دیدار با استاد عبدالرسول عبایی ، ضمن قدردانی از زحمات و خدمات این پیشکسوت قرآنی کشور ، در حوزه های مختلف تدریس علوم قرآنی از پایه تا عالی و هم چنین تربیت قاریان و حفاظ قرآن کریم ، به خصوص داوری در مسابقات قرآن از سطح استانی تا بین المللی قدردانی کردند.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان نقش تأثیر گذار اساتید برجسته ای چون استاد عبایی در نشر فرهنگ قرآنی و تربیت نسل های سال های 1345 تا 1397 از زحمات این پیشکسوت و مروج فرهنگ قرآن تقدیر کرد.

حجت الاسلام نوری زاده ، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران نیز بیان داشت: پیشکسوتان و فعالان حوزه قرآن و عترت نقش مهمی در ترویج این فرهنگ دارند و همه ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

در این دیدار لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران به پاس زحمات چندین ساله این استاد بزرگ و پیشکسوت قرآنی اهدا شد.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟