• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
حجت الاسلام نوری زاده از خدمات استاد عبدالرسول عبایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن تجلیل کرد تاریخ:1397/9/14

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران به همراه قره شیخ لو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به دیدار استاد عبدالرسول عبایی، پیشکسوت قرآنی کشور رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران ، حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران و مهدی قره شیخ لو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به همراه مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران عصر سه شنبه 13 آذر جاری در دیدار با استاد عبدالرسول عبایی ، ضمن قدردانی از زحمات و خدمات این پیشکسوت قرآنی کشور ، در حوزه های مختلف تدریس علوم قرآنی از پایه تا عالی و هم چنین تربیت قاریان و حفاظ قرآن کریم ، به خصوص داوری در مسابقات قرآن از سطح استانی تا بین المللی قدردانی کردند.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان نقش تأثیر گذار اساتید برجسته ای چون استاد عبایی در نشر فرهنگ قرآنی و تربیت نسل های سال های 1345 تا 1397 از زحمات این پیشکسوت و مروج فرهنگ قرآن تقدیر کرد.

حجت الاسلام نوری زاده ، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران نیز بیان داشت: پیشکسوتان و فعالان حوزه قرآن و عترت نقش مهمی در ترویج این فرهنگ دارند و همه ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

در این دیدار لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران به پاس زحمات چندین ساله این استاد بزرگ و پیشکسوت قرآنی اهدا شد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟