• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
حجت الاسلام نوری زاده از خدمات استاد عبدالرسول عبایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن تجلیل کرد تاریخ:1397/9/14

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران به همراه قره شیخ لو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به دیدار استاد عبدالرسول عبایی، پیشکسوت قرآنی کشور رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران ، حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران و مهدی قره شیخ لو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به همراه مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران عصر سه شنبه 13 آذر جاری در دیدار با استاد عبدالرسول عبایی ، ضمن قدردانی از زحمات و خدمات این پیشکسوت قرآنی کشور ، در حوزه های مختلف تدریس علوم قرآنی از پایه تا عالی و هم چنین تربیت قاریان و حفاظ قرآن کریم ، به خصوص داوری در مسابقات قرآن از سطح استانی تا بین المللی قدردانی کردند.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان نقش تأثیر گذار اساتید برجسته ای چون استاد عبایی در نشر فرهنگ قرآنی و تربیت نسل های سال های 1345 تا 1397 از زحمات این پیشکسوت و مروج فرهنگ قرآن تقدیر کرد.

حجت الاسلام نوری زاده ، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران نیز بیان داشت: پیشکسوتان و فعالان حوزه قرآن و عترت نقش مهمی در ترویج این فرهنگ دارند و همه ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

در این دیدار لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران به پاس زحمات چندین ساله این استاد بزرگ و پیشکسوت قرآنی اهدا شد.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟