• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تشکیل کلاس اخلاق در مراکز صنعتی خرمدشت شهرستان پردیس تاریخ:1397/10/19

روابط عمومی تبلیغات اسلامی پردیس، از برگزاری کلاس اخلاق با حضور حجت‌الاسلام حسینی تبار در مراکز صنعتی خرمدشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،عباس مرائی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی پردیس، گفت: حجت السلام سید حسین حسینی تبار، سرپرست اداره تبلیغات پردیس، ۱۸ دیماه جاری ضمن حضور در جمع کارکنان مراکز صنعتی سخنانی در خصوص مضرات فضای مجازی بر سبک زندگی اسلامی بیان کرد.

حسینی تبار، در ادامه خاطر نشان کرد:هر‌چند ارتباطات در فضای مجازی را به‌عنوان نسل جدیدی از ارتباطات اجتماعی بایدپذیرفت، اما این فضا به کاربر امکان داشتن یک هویت مجازی را هم می‌دهد. در واقع می‌توان گفت حضور بیش از اندازه‌ی کاربران در فضای مجازی می‌تواند آنان راازهویت حقیقی‌شان دور کند و این دور شدن از دنیای واقعیت‌ها، بر تمام لایه‌های زندگی افراد اثرگذارخواهد بود.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
انتصاب
مقاله
تبيين ماهيت شادی با رویکرد قرآنی
واژه شادی مفهومی درونی است دارای تعاریف و ابعاد مختلف، تعبير و تفسير دين از شادی این است که عاملی مهم و مؤثر برای رسيدن انسان به كمالات والای انسانی و حرکت خاصانه در مسیر عبودیت است.
حدیث
امام محمد باقر علیه السلام:
فَانزِل نَفسَكَ مِنَ الدُّنيا كَمَثَلِ مَنزِلٍ نَزَلتَهُ ساعةً ثُمَّ ارتَحَلتَ عَنه؛
خود را در دنيا چنان منزل ده كه گويى ساعتى در آن منزل دارى و سپس از آن كوچ مي كني.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 165»
یادداشت
عوامل و چگونگی فرار شاه از کشور
اعتصابات گسترده، مخالفت افكار عمومي با شاه، اقدامات امام خميني و پيروانش عليه رژيم، همگي باعث سردرگمي و آشفتگي شاه و دربار شده بود.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟