• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برای بهبود فرهنگ جامعه، دستگاه های فرهنگی باید بیشتر باهم همکاری داشته باشند تاریخ:1397/10/19

سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم در دیدار با رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: برای بهبود فرهنگ جامعه، دستگاه های فرهنگی باید بیشتر باهم همکاری داشته باشند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام ناصر حیدری، سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم در دیدار با عسگری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، گفت: برای بهبود فرهنگ جامعه، دستگاه های فرهنگی باید بیشتر باهم همکاری داشته باشند.

وی، افزود: در هر جامعه ای مساله فرهنگ از اهمیت بالایی برخوردار است و در ایران اسلامی که سابقه ای طولانی در تمدن و فرهنگ دارد، حفظ ارزش های ملی و مذهبی از اهمیت بالایی برخوردار است.

حجت‌الاسلام حیدری، عنوان کرد: فرهنگ غنی ایرانی اسلامی دشمنان و بدخواهان فراوانی دارد که نمی توانند اعتلای این فرهنگ غنی را ببینند.

سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم،‌ ادامه داد: با توجه به این مسائل لازم است تا دستگاه های فرهنگی و دینی با مشارکت و هم فکری برای مقابله با دسیسه دشمنان، طرح و برنامه داشته و با تمام نیرو و توان آن ها را اجرایی کنند.

این مسئول، همچنین با اشاره به این که فرهنگ ایرانی اسلامی، فرهنگی ناب، مقتدر و مورد توجه است، ابراز داشت: ایران اسلامی با اهداء صدها هزار شهید نشان داده است که فرهنگی قوی و مورد حمایت است تا آن جا که بسیاری از مردم برای حفظ آن از زندگی خود نیز گذشتند.

در ادامه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط کریم نیز ضمن تاکید بر لزوم همکاری در اجرای برنامه ها، گفت: تبلیغات اسلامی، با توجه به داشتن روحانیون مستقر، ظرفیت بسیار خوبی در زمینه های مختلف تبلیغی دارد و تاکنون برنامه های خوبی را با همکاری هم برگزار کرده ایم.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟