• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برنامه‌ریزی برای ارتقا سیستم ایمنی تشکل‌های دینی و قرآنی در شهریار تاریخ:1397/10/19

کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار با مهندس کریمی، مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عابد اسماعیل‌زاده و مجید نقوی، کارشناسان قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، سه‌شنبه ۱۸ دی‌ماه جاری، با مهندس کریمی، مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

اسماعیل زاده، در این دیدار با اشاره به اهمیت موضوت ایمنی در مساجد، حسینیه ها، موسسات و مراکز قرآنی و فرهنگی خواستار تعامل بیش از پیش سازمان آتش نشانی با اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در رابطه با بازدید مجدد از این مراکز شد.

این کارشناس، تصریح کرد: تلاش و پیگیری آتش نشانی در همراهی تجمعات مذهبی، انجام اقدامات پیشگیرانه در حسینیه‌ها، تکایا و بازرسی از اماکن مذهبی در رابطه با رعایت موارد ایمنی و حضور در برنامه های آموزشی انصافا قابل تقدیر و تشکر است و همین حضور نقش موثری در افزایش ایمنی و برگزاری شایسته برنامه های مذهبی دارد.

کریمی، نیز در این دیدار بر ضرورت تدوین برنامه زمان‌إندی شده برای بازدید از مراکز قرآنی و فرهنگی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهریار تأکید کرد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
سیدالشهدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟