• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دامنه کار فرهنگی بسیار گسترده واثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است تاریخ:1397/10/19

رئیس تبلیغات اسلامی ملارد در دیدار با امام جمعه صفادشت گفت:دامنه کار فرهنگی بسیار گسترده واثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد با حجت‌الاسلام حسنیی امام جمعه صفادشت طی سه شنبه ۱۸ دی ماه جاری دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام حسینی  اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی ملارد در زمینه فعالیت های فرهنگی و تبلیغی قدم های خوبی در مناطق شهری، روستایی و محروم برداشته و همکاری خوبی هم با ائمه جمعه و دستگاه های فرهنگی دارد.

در ادامه حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد خاطر نشان کرد: دامنه کار فرهنگی و فعالیت های مذهبی بسیار گسترده و زیاد است و اثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است.

در ادامه این نشست موضوع اعزام مبلغ به مناطق محروم و برگزاری جشن های چهل سالگی انقلاب از دیگر محورهایی بود که در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟