• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
دامنه کار فرهنگی بسیار گسترده واثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است تاریخ:1397/10/19

رئیس تبلیغات اسلامی ملارد در دیدار با امام جمعه صفادشت گفت:دامنه کار فرهنگی بسیار گسترده واثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد با حجت‌الاسلام حسنیی امام جمعه صفادشت طی سه شنبه ۱۸ دی ماه جاری دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام حسینی  اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی ملارد در زمینه فعالیت های فرهنگی و تبلیغی قدم های خوبی در مناطق شهری، روستایی و محروم برداشته و همکاری خوبی هم با ائمه جمعه و دستگاه های فرهنگی دارد.

در ادامه حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد خاطر نشان کرد: دامنه کار فرهنگی و فعالیت های مذهبی بسیار گسترده و زیاد است و اثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است.

در ادامه این نشست موضوع اعزام مبلغ به مناطق محروم و برگزاری جشن های چهل سالگی انقلاب از دیگر محورهایی بود که در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

سخن روز
تعظیم:
” وقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزند، اما وقتی دیگران را خوشحال می کنید، دنیا به شما تعظیم می کند. „

تصویر هفته
انتصاب
مقاله
تبيين ماهيت شادی با رویکرد قرآنی
واژه شادی مفهومی درونی است دارای تعاریف و ابعاد مختلف، تعبير و تفسير دين از شادی این است که عاملی مهم و مؤثر برای رسيدن انسان به كمالات والای انسانی و حرکت خاصانه در مسیر عبودیت است.
حدیث
امام محمد باقر علیه السلام:
فَانزِل نَفسَكَ مِنَ الدُّنيا كَمَثَلِ مَنزِلٍ نَزَلتَهُ ساعةً ثُمَّ ارتَحَلتَ عَنه؛
خود را در دنيا چنان منزل ده كه گويى ساعتى در آن منزل دارى و سپس از آن كوچ مي كني.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 165»
یادداشت
عوامل و چگونگی فرار شاه از کشور
اعتصابات گسترده، مخالفت افكار عمومي با شاه، اقدامات امام خميني و پيروانش عليه رژيم، همگي باعث سردرگمي و آشفتگي شاه و دربار شده بود.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟