• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دامنه کار فرهنگی بسیار گسترده واثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است تاریخ:1397/10/19

رئیس تبلیغات اسلامی ملارد در دیدار با امام جمعه صفادشت گفت:دامنه کار فرهنگی بسیار گسترده واثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد با حجت‌الاسلام حسنیی امام جمعه صفادشت طی سه شنبه ۱۸ دی ماه جاری دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام حسینی  اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی ملارد در زمینه فعالیت های فرهنگی و تبلیغی قدم های خوبی در مناطق شهری، روستایی و محروم برداشته و همکاری خوبی هم با ائمه جمعه و دستگاه های فرهنگی دارد.

در ادامه حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد خاطر نشان کرد: دامنه کار فرهنگی و فعالیت های مذهبی بسیار گسترده و زیاد است و اثر گذاری آن منوط به اعتبارکافی و توجه بیشتر مسئولین است.

در ادامه این نشست موضوع اعزام مبلغ به مناطق محروم و برگزاری جشن های چهل سالگی انقلاب از دیگر محورهایی بود که در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟