• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ریشه های انقلاب در باور های دینی مردم نهفته است و ملت ایران با تمسک به قرآن دشمنان را ناکام کرده است تاریخ:1397/10/19

جلسه مدیران موسسات و خانه های قرآنی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و قرآن با حضور امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد در دفتر امام جمعه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جلسه مدیران موسسات و خانه های قرآنی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و قرآن با حضور امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد طی روز سه شنبه ۱۸ دیماه جاری در دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام شجاع رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد با اشاره به اینکه ریشه های انقلاب در باور های دینی مردم نهفته است اظهار داشت: راه روشن و خوشبختی انسان در گرو عمل به دستورات نورانی قرآن کریم است و ملت بزرگ ایران با تمسک به قرآن دشمنان را ناکام و در برابر سختی ها و ناملایماتی که از ناحیه آنها ایجاد می‌شود ایستادگی می‌کنند.

در ادامه این جلسه اعضاء پیرامون چگونگی جشن های چهل سالگی انقلاب در محافل نورانی قرآن کریم بحث و گفتگو کردند.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟