• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ریشه های انقلاب در باور های دینی مردم نهفته است و ملت ایران با تمسک به قرآن دشمنان را ناکام کرده است تاریخ:1397/10/19

جلسه مدیران موسسات و خانه های قرآنی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و قرآن با حضور امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد در دفتر امام جمعه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جلسه مدیران موسسات و خانه های قرآنی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و قرآن با حضور امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد طی روز سه شنبه ۱۸ دیماه جاری در دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام شجاع رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد با اشاره به اینکه ریشه های انقلاب در باور های دینی مردم نهفته است اظهار داشت: راه روشن و خوشبختی انسان در گرو عمل به دستورات نورانی قرآن کریم است و ملت بزرگ ایران با تمسک به قرآن دشمنان را ناکام و در برابر سختی ها و ناملایماتی که از ناحیه آنها ایجاد می‌شود ایستادگی می‌کنند.

در ادامه این جلسه اعضاء پیرامون چگونگی جشن های چهل سالگی انقلاب در محافل نورانی قرآن کریم بحث و گفتگو کردند.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟