• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
دعوت اداره کل تبلیغات اسلامی تهران برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاریخ:1397/11/21

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در بیانیه ‌ای از عموم مردم مؤمن انقلابی برای حضور یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در این بیانیه آمده است:

وَالْفَجْرِ ؛ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ؛ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ؛ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْر

فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، سالروز به ثمر نشستن حرکت بالنده همراه با همدلی و اتحاد امت در سایه رهبری امام خمینی (ره) و استمرار آن با تدبیر و خردمندی رهبر معظم انقلاب را در حالی جشن
می گیریم که پس از طی چهار دهه، انقلاب اسلامی دوران بلوغ و عقلانیت و کمال خویش را با افتخار
می گذراند.

اکنون انقلاب اسلامی، در حالی وارد دهه پنجم پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار انقلاب مبنی بر پیروزی ملت ‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است، امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.

ایام‌الله دهه فجر، در هر سال یاد‌آور حضور پرشور مردمی فداکار، مؤمن و در تبعیت از ولی فقیه زمان است که هستی خویش را نثار اسلام کرده و با نثار خون پاک و مطهرشان، نهال دین را آبیاری کردند.

22 بهمن 97 نیز ملت سربلند و سرافراز میهن اسلامی با گرامیداشت یاد، نام و آرمان حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان، ضمن شرکت در راهپیمایی سراسری این روز تاریخی، ثابت می کنند در مقابل دسیسه ها و توطئه های دشمنان نظام اسلامی چون کوه استوار و تسلیم ناپذیر ایستاده اند و آینده پر افتخاری را بر پایه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ترسیم خواهند کرد.

مدیرکل و کارکنان تبلیغات اسلامی استان تهران، شبکه تبلیغی ، اعضای شورای هیئات مذهبی ، کانون مداحان، کانون های فرهنگی تبلیغی، موسسات قرآنی، انجمن های اسلامی، جمعیت بانوان فرهیخته، اساتید و کارشناسان همکار با این اداره کل، ضمن بزرگداشت ایام الله دهه فجر و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، از هموطنان برای حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری دعوت به عمل آورده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت ‌های مظلوم و مستضعف جهان برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی را محکم تر سازد.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟