• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دعوت اداره کل تبلیغات اسلامی تهران برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاریخ:1397/11/21

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در بیانیه ‌ای از عموم مردم مؤمن انقلابی برای حضور یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در این بیانیه آمده است:

وَالْفَجْرِ ؛ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ؛ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ؛ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْر

فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، سالروز به ثمر نشستن حرکت بالنده همراه با همدلی و اتحاد امت در سایه رهبری امام خمینی (ره) و استمرار آن با تدبیر و خردمندی رهبر معظم انقلاب را در حالی جشن
می گیریم که پس از طی چهار دهه، انقلاب اسلامی دوران بلوغ و عقلانیت و کمال خویش را با افتخار
می گذراند.

اکنون انقلاب اسلامی، در حالی وارد دهه پنجم پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار انقلاب مبنی بر پیروزی ملت ‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است، امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.

ایام‌الله دهه فجر، در هر سال یاد‌آور حضور پرشور مردمی فداکار، مؤمن و در تبعیت از ولی فقیه زمان است که هستی خویش را نثار اسلام کرده و با نثار خون پاک و مطهرشان، نهال دین را آبیاری کردند.

22 بهمن 97 نیز ملت سربلند و سرافراز میهن اسلامی با گرامیداشت یاد، نام و آرمان حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان، ضمن شرکت در راهپیمایی سراسری این روز تاریخی، ثابت می کنند در مقابل دسیسه ها و توطئه های دشمنان نظام اسلامی چون کوه استوار و تسلیم ناپذیر ایستاده اند و آینده پر افتخاری را بر پایه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ترسیم خواهند کرد.

مدیرکل و کارکنان تبلیغات اسلامی استان تهران، شبکه تبلیغی ، اعضای شورای هیئات مذهبی ، کانون مداحان، کانون های فرهنگی تبلیغی، موسسات قرآنی، انجمن های اسلامی، جمعیت بانوان فرهیخته، اساتید و کارشناسان همکار با این اداره کل، ضمن بزرگداشت ایام الله دهه فجر و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، از هموطنان برای حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری دعوت به عمل آورده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت ‌های مظلوم و مستضعف جهان برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی را محکم تر سازد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟