• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری ۶۰ گفتمان دینی ویژه دهه فجر در مدارس رباط کریم تاریخ:1397/11/21

اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم ۶۰ گفتمان دینی ویژه دهه فجر را در مدارس این شهرستان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای تحقق سیاست ها و مأموریت های سازمان تبلیغات اسلامی، ۶۰ گفتمان دینی در مدارس شهرستان با همکاری آموزش و پرورش در دوره های متوسطه اول و دوم برگزار شد.

وی، افزود: این گفتمان های دینی با موضوع دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدارس دخترانه و پسرانه با حضور ۲ هزار دانش آموز و اساتید و کارشناسان برجسته برگزار شد.

این مسئول، عنوان کرد: پاسخگویی به سئوالات و شبهات نسل جوان، توسعه فرهنگ دینی و کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف برگزاری این گفتمان‌ها بود که این گفتمان‌های دینی گام مؤثری در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

جلیلی، اضافه کرد: همچنین توسط روحانیون مستقر نیز گفتمان های دینی در مدارس برگزار شد که مورد استقبال مربیان و دانش آموزان قرار گرفت.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟