• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری ۶۰ گفتمان دینی ویژه دهه فجر در مدارس رباط کریم تاریخ:1397/11/21

اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم ۶۰ گفتمان دینی ویژه دهه فجر را در مدارس این شهرستان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای تحقق سیاست ها و مأموریت های سازمان تبلیغات اسلامی، ۶۰ گفتمان دینی در مدارس شهرستان با همکاری آموزش و پرورش در دوره های متوسطه اول و دوم برگزار شد.

وی، افزود: این گفتمان های دینی با موضوع دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدارس دخترانه و پسرانه با حضور ۲ هزار دانش آموز و اساتید و کارشناسان برجسته برگزار شد.

این مسئول، عنوان کرد: پاسخگویی به سئوالات و شبهات نسل جوان، توسعه فرهنگ دینی و کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف برگزاری این گفتمان‌ها بود که این گفتمان‌های دینی گام مؤثری در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

جلیلی، اضافه کرد: همچنین توسط روحانیون مستقر نیز گفتمان های دینی در مدارس برگزار شد که مورد استقبال مربیان و دانش آموزان قرار گرفت.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
مقاومت اسلامی
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟