• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اجتماع فاطمی هیئات مذهبی شهرستان ری تاریخ:1397/11/21

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرری، از اجتماع فاطمی هیئات مذهبی در آستان مقدس شیخ صدوق (ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام علی کنگرلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرری از اجتماع فاطمی هیئات مذهبی در آستان مقدس شیخ صدوق (ره) خبر داد.

این مراسم با حضور آیت الله محمدی ری شهری، نماینده خبرگان رهبری و تولیت حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، دکتر جمالی پور، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، حجج اسلام مرتضی صادقی، رئیس اداره اوقاف، علی کنگرلو رئیس تبلیغات اسلامی، دکتر افشار، شهردار منطقه ۲۰، دیگر مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در این اجتماع که برای اولین بار در شهرری برگزار شد، حجت‌الاسلام سید حسین مؤمنی به تبیین شخصیت حضرت زهرا (س) پرداخت و گفت: تنها کسی که پیامبر اکرم دست او را بوسید حضرت زهرا |(س) بود.

در ادامه مراسم نیز مداحان اهل بیت، سیب سرخی و خدام به مدیحه سرایی پرداختند.

این مراسم با مشارکت شورای هیئات مذهبی ادارات تبلیغات اسلامی، اوقاف، فرمانداری و شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد.

سخن روز
مدارا:
” مدارا ، بالاترین درجه قدرت و میل به انتقام، اولین نشانه ضعف است. „

تصویر هفته
گل نرگس
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
حضرت مهدى (علیه ‏السلام):
فَإِنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنْبائِکُم، ولا یَعزُبُ عَنّا شى‏ءٍ مِنَ أخبارِکُم و مَعْرِفَتِنا بَالِزَّلَلِ الَّذى أصابَکُم؛
به راستى که علم ما بر اوضاع شما احاطه دارد و هیچ ‏چیز از احوال ‏شما بر ما پوشیده نیست و نسبت به ‏لغزشهایى که ‏از شما سرمى‏ زند شناخت داریم.
«بحارالانوار، ج ۵۳ ، ص 175»
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟