• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تجمع عزاداران فاطمی در رباط کریم تاریخ:1397/11/21

عزاداران فاطمی شهرستان رباط کریم همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به اقامه عزا پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: تجمع عزاداران فاطمی این شهرستان همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، ۲۰ بهمن‌ ۹۷ با حضور هیئت‌های مذهبی، خانواده‌های معظم شهدا، بسیجیان، مسئولین، روحانیون مستقر و بومی، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان برگزار شد.

این مراسم به صورت دسته‌های عزاداری از چهاره راه مصلی به سمت امامزاده عمادالدین(ع)‌ برگزار شد و شرکت کنندگان پس از تجمع در امامزاده به عزاداری و سینه زنی پرداختند، در ادامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت‌ الاسلام ترابی، امام جماعت رباط کریم اقامه شد. 

سخن روز
مدارا:
” مدارا ، بالاترین درجه قدرت و میل به انتقام، اولین نشانه ضعف است. „

تصویر هفته
گل نرگس
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
حضرت مهدى (علیه ‏السلام):
فَإِنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنْبائِکُم، ولا یَعزُبُ عَنّا شى‏ءٍ مِنَ أخبارِکُم و مَعْرِفَتِنا بَالِزَّلَلِ الَّذى أصابَکُم؛
به راستى که علم ما بر اوضاع شما احاطه دارد و هیچ ‏چیز از احوال ‏شما بر ما پوشیده نیست و نسبت به ‏لغزشهایى که ‏از شما سرمى‏ زند شناخت داریم.
«بحارالانوار، ج ۵۳ ، ص 175»
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟