• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تشیع نمادین پیکر حضرت فاطمه (س) در بخش شریف آباد پاکدشت تاریخ:1397/11/21

تشییع نمادین پیکر پاک و مطهر دخت نبی مکرم اسلام (ص) با حضور آحاد مردم شهید پرور پاکدشت در بخش شریف آباد شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، آیین شام غریبان حضرت فاطمه زهرا (س) و تشییع نمادین پیکر پاک و مطهر بانوی بزرگ اسلام به یاد مظلومیت و غربت آن حضرت با حضور محبان اهل‌بیت (ع) در شب شنبه ‌۲۰ بهمن ماه جاری در بخش شریف آباد پاکدشت برگزار شد.

در این آیین که حجج اسلام خداپرست، امام جمعه بخش شریف آباد، اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، روحانیون و جمع کثیری از مردم و خانواده‌های معظم شهدا حضور داشتند، تابوت نمادین آن حضرت از مسجد جامع شریف آباد تا مزار شهدای گمنام همراه با مدیحه‌ سرایی و سینه‌زنی تشییع شد.

در حاشیه این مراسم حجت‌الاسلام اردستانی با قدردانی از حضور مردم در آیین تشییع نمادین پیکر حضرت فاطمه (س) تصریح کرد: امروزه، جامعه اسلامی نیازمند فرهنگ فاطمی است، زنان و دختران ایران اسلامی باید با شناخت ابعاد کامل زندگی آن حضرت توطئه‌های فرهنگی دشمنان اسلام را خنثی کنند.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
مقاومت اسلامی
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟