• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تشیع نمادین پیکر حضرت فاطمه (س) در بخش شریف آباد پاکدشت تاریخ:1397/11/21

تشییع نمادین پیکر پاک و مطهر دخت نبی مکرم اسلام (ص) با حضور آحاد مردم شهید پرور پاکدشت در بخش شریف آباد شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، آیین شام غریبان حضرت فاطمه زهرا (س) و تشییع نمادین پیکر پاک و مطهر بانوی بزرگ اسلام به یاد مظلومیت و غربت آن حضرت با حضور محبان اهل‌بیت (ع) در شب شنبه ‌۲۰ بهمن ماه جاری در بخش شریف آباد پاکدشت برگزار شد.

در این آیین که حجج اسلام خداپرست، امام جمعه بخش شریف آباد، اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، روحانیون و جمع کثیری از مردم و خانواده‌های معظم شهدا حضور داشتند، تابوت نمادین آن حضرت از مسجد جامع شریف آباد تا مزار شهدای گمنام همراه با مدیحه‌ سرایی و سینه‌زنی تشییع شد.

در حاشیه این مراسم حجت‌الاسلام اردستانی با قدردانی از حضور مردم در آیین تشییع نمادین پیکر حضرت فاطمه (س) تصریح کرد: امروزه، جامعه اسلامی نیازمند فرهنگ فاطمی است، زنان و دختران ایران اسلامی باید با شناخت ابعاد کامل زندگی آن حضرت توطئه‌های فرهنگی دشمنان اسلام را خنثی کنند.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟