• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست مشترک اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی پیشوا تاریخ:1397/11/21

نشست مشترک اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی در اداره تبلیغات اسلامی پیشوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نشست مشترک اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی در اداره تبلیغات اسلامی پیشوا، ۲۱ بهمن جاری برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام مهدوی فر طی سخنانی گفت: سیاست گذاری و نظارت بر عملکرد هیئات مذهبی و مداحان و جلوگیری از هرگونه آسیب در مراسم جشن های مذهبی یکی از وظایف اصلی و خطیر کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی است که باید در این راستا حرکت کنند.

وی افزود: زمینه های لازم برای همکاری و هماهنگی بیشتر شورای هیات مذهبی و کانون مداحان در مناسبت های دینی وجود دارد و باید در راستای ارتقای فرهنگ دینی در بین نسل جوان تلاش گسترده انجام شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی تأکید کرد: شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان دو تشکل دینی و مردمی هستند که هر کدام می توانند در ترویج فرهنگ اهل بیت (علیهم السلام) بسیار اثرگذار باشند.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
مقاومت اسلامی
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟