• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
نشست مشترک اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی پیشوا تاریخ:1397/11/21

نشست مشترک اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی در اداره تبلیغات اسلامی پیشوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نشست مشترک اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی در اداره تبلیغات اسلامی پیشوا، ۲۱ بهمن جاری برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام مهدوی فر طی سخنانی گفت: سیاست گذاری و نظارت بر عملکرد هیئات مذهبی و مداحان و جلوگیری از هرگونه آسیب در مراسم جشن های مذهبی یکی از وظایف اصلی و خطیر کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی است که باید در این راستا حرکت کنند.

وی افزود: زمینه های لازم برای همکاری و هماهنگی بیشتر شورای هیات مذهبی و کانون مداحان در مناسبت های دینی وجود دارد و باید در راستای ارتقای فرهنگ دینی در بین نسل جوان تلاش گسترده انجام شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی تأکید کرد: شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان دو تشکل دینی و مردمی هستند که هر کدام می توانند در ترویج فرهنگ اهل بیت (علیهم السلام) بسیار اثرگذار باشند.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟