• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب سهیم هستند تاریخ:1397/11/21

رئیس تبلیغات اسلامی ورامین در دیدار با خانواده شهیدان شیرکوند عنوان کرد: خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب سهیم هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام منتظری، رئیس تبلیغات اسلامی ورامین در دیدار با خانواده شهیدان شیرکوند عنوان کرد: خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب سهیم هستند.

منتظری به مناسبت چهملین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با حجت‌الاسلام نظری، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه ۲۱ بهمن ۹۷ با خانواده شهیدان دفاع مقدس علی اصغر و حسین شیرکوند دیدار و گفتگو کردند،

حجت‌الاسلام منتظری، در این دیدار که ۲۱ بهمن ۹۷ انجام شد، در سخنانی ضمن گرامیداشت نام و یاد امام خمینی (ره) و شهیدان گفت: خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در این جشن سهیم هستند چرا که انقلاب امام خمینی به بلوغ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی رسیده است.

این مسئول فرهنگی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حق بزرگی بر گردن ما دارند و امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جانفشانی‌ های آنان است.

وی افزود: ایام الله دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
مقاومت اسلامی
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟