• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب سهیم هستند تاریخ:1397/11/21

رئیس تبلیغات اسلامی ورامین در دیدار با خانواده شهیدان شیرکوند عنوان کرد: خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب سهیم هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام منتظری، رئیس تبلیغات اسلامی ورامین در دیدار با خانواده شهیدان شیرکوند عنوان کرد: خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب سهیم هستند.

منتظری به مناسبت چهملین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با حجت‌الاسلام نظری، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه ۲۱ بهمن ۹۷ با خانواده شهیدان دفاع مقدس علی اصغر و حسین شیرکوند دیدار و گفتگو کردند،

حجت‌الاسلام منتظری، در این دیدار که ۲۱ بهمن ۹۷ انجام شد، در سخنانی ضمن گرامیداشت نام و یاد امام خمینی (ره) و شهیدان گفت: خانواده معظم شهدا بیش از همه ملت ایران در این جشن سهیم هستند چرا که انقلاب امام خمینی به بلوغ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی رسیده است.

این مسئول فرهنگی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حق بزرگی بر گردن ما دارند و امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جانفشانی‌ های آنان است.

وی افزود: ایام الله دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟