• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه توسط تبلیغات اسلامی پاکدشت تاریخ:1397/11/21

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی پاکدشت از اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه به مناسبت ایام فاطمیه به مساجد و اماکن مذهبی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محتشمی پور، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی پاکدشت از اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه تحت پوشش این اداره به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه برای آشنایی بهتر مردم و اقشار مختلف با سیره حضرت فاطمه (س) به مساجد، هیئات و اماکن مذهبی شهرستان خبر داد.

حجت‌ الاسلام محتشمی پور، گفت: روحانیون اعزامی با برگزاری محافل و مجالس سخنرانی و عزاداری، تببین شخصیت ارزشمند حضرت فاطمه زهراء (س) توسعه فرهنگ اهل بیت(ع) و عمل به سیره آنان را تنها راه نجات بشریت معرفی کرده و سعادت دنیا و آخرت برای همه جوامع اسلامی را در الگو قرار دادن معصومین (ع) دانستند.

وی، متذکر شد: برگزاری مراسم سوگواری، سخنرانی در خصوص شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) و آشنایی با سبک زندگی فاطمی، بصیرت افزایی، رفع شبهات دینی و پاسخگوی به آنها از برنامه های مبلّغان در طول این ایام در مناطق مختلف این شهرستان است.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
مقاومت اسلامی
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟