• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه توسط تبلیغات اسلامی پاکدشت تاریخ:1397/11/21

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی پاکدشت از اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه به مناسبت ایام فاطمیه به مساجد و اماکن مذهبی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محتشمی پور، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی پاکدشت از اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه تحت پوشش این اداره به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه برای آشنایی بهتر مردم و اقشار مختلف با سیره حضرت فاطمه (س) به مساجد، هیئات و اماکن مذهبی شهرستان خبر داد.

حجت‌ الاسلام محتشمی پور، گفت: روحانیون اعزامی با برگزاری محافل و مجالس سخنرانی و عزاداری، تببین شخصیت ارزشمند حضرت فاطمه زهراء (س) توسعه فرهنگ اهل بیت(ع) و عمل به سیره آنان را تنها راه نجات بشریت معرفی کرده و سعادت دنیا و آخرت برای همه جوامع اسلامی را در الگو قرار دادن معصومین (ع) دانستند.

وی، متذکر شد: برگزاری مراسم سوگواری، سخنرانی در خصوص شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) و آشنایی با سبک زندگی فاطمی، بصیرت افزایی، رفع شبهات دینی و پاسخگوی به آنها از برنامه های مبلّغان در طول این ایام در مناطق مختلف این شهرستان است.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟