• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
ندای عشق به انقلاب و رهبری در ایران اسلامی طنین انداز شد تاریخ:1397/11/23

۲۲ بهمن نماد پیروزی و بیداری ملت ایران بوده و مردم استان تهران با حضور گسترده در راهپیمایی این روز، جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، صدها هزار نفر از مردم استان تهران از اوایل صبح دوشنبه 22 بهمن 97، برای گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند و با مشت های گره کرده کوچک و بزرگ و فریاد « اصالت انقلاب، ز نور ایمان بُوَد ضمانت انقلاب، راه شهیدان بُوَد» قلب تاریخ را به تپش انداخته و دشمنان این ملت و انقلاب را برای همیشه ناامید و مایوس ساختند.

به گفته رئیس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران، بیش از ۳۰۰ عکاس، خبرنگار و فیلمبردار داخلی و خارجی جشن ۴۰ سالگی مردم ایران را در شهرستان های استان تهران پوشش دادند.

در استان تهران از ساعت ۹ صبح و در مسیرهای اعلام شده راهپیمایی آغاز شد، اما ساعتی پیش از شروع رسمی راهپیمایی شاهد حضور مردم در اقصی نقاط استان تهران و انتظار آن ها برای شروع مراسم بودیم.

این حضور پرشور به خوبی نشان داد، امنیت ایران وابسته به حضور مردم در صحنه است و حضور مردم برای انقلاب اسلامی ارزشی راهبردی محسوب می شود و در همین چارچوب باید به این خواسته ها و مطالبات توجه ویژه ای داشت.

مردم ایران به خصوص نسل جوان با قاطعیت دست رد به سینه دشمنان زدند و تصویر وحدت حول محور ولایت در استان تهران بار دیگر به قاب نشست.

راهپیمایی ۲۲ بهمن بستر مناسبی در راستای انتقال ارزش ها است و این حضور برای استمرار حرکت انقلاب بسیار کارساز است.

22 بهمن 97 در بیش از ۴۰ نقطه استان تهران مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن را شاهد بودیم و اقشار مختلف مردم آمده بودند تا بگویند هرگز از انقلاب خود دست برنخواهند داشت و تا رساندن پرچم با عظمت انقلاب اسلامی به امام عصر(عج) هرگز از پای نخواهند نشست.

سخن روز
مدارا:
” مدارا ، بالاترین درجه قدرت و میل به انتقام، اولین نشانه ضعف است. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
حضرت مهدى (علیه ‏السلام):
فَإِنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنْبائِکُم، ولا یَعزُبُ عَنّا شى‏ءٍ مِنَ أخبارِکُم و مَعْرِفَتِنا بَالِزَّلَلِ الَّذى أصابَکُم؛
به راستى که علم ما بر اوضاع شما احاطه دارد و هیچ ‏چیز از احوال ‏شما بر ما پوشیده نیست و نسبت به ‏لغزشهایى که ‏از شما سرمى‏ زند شناخت داریم.
«بحارالانوار، ج ۵۳ ، ص 175»
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟