• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
ندای عشق به انقلاب و رهبری در ایران اسلامی طنین انداز شد تاریخ:1397/11/23

۲۲ بهمن نماد پیروزی و بیداری ملت ایران بوده و مردم استان تهران با حضور گسترده در راهپیمایی این روز، جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، صدها هزار نفر از مردم استان تهران از اوایل صبح دوشنبه 22 بهمن 97، برای گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند و با مشت های گره کرده کوچک و بزرگ و فریاد « اصالت انقلاب، ز نور ایمان بُوَد ضمانت انقلاب، راه شهیدان بُوَد» قلب تاریخ را به تپش انداخته و دشمنان این ملت و انقلاب را برای همیشه ناامید و مایوس ساختند.

به گفته رئیس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران، بیش از ۳۰۰ عکاس، خبرنگار و فیلمبردار داخلی و خارجی جشن ۴۰ سالگی مردم ایران را در شهرستان های استان تهران پوشش دادند.

در استان تهران از ساعت ۹ صبح و در مسیرهای اعلام شده راهپیمایی آغاز شد، اما ساعتی پیش از شروع رسمی راهپیمایی شاهد حضور مردم در اقصی نقاط استان تهران و انتظار آن ها برای شروع مراسم بودیم.

این حضور پرشور به خوبی نشان داد، امنیت ایران وابسته به حضور مردم در صحنه است و حضور مردم برای انقلاب اسلامی ارزشی راهبردی محسوب می شود و در همین چارچوب باید به این خواسته ها و مطالبات توجه ویژه ای داشت.

مردم ایران به خصوص نسل جوان با قاطعیت دست رد به سینه دشمنان زدند و تصویر وحدت حول محور ولایت در استان تهران بار دیگر به قاب نشست.

راهپیمایی ۲۲ بهمن بستر مناسبی در راستای انتقال ارزش ها است و این حضور برای استمرار حرکت انقلاب بسیار کارساز است.

22 بهمن 97 در بیش از ۴۰ نقطه استان تهران مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن را شاهد بودیم و اقشار مختلف مردم آمده بودند تا بگویند هرگز از انقلاب خود دست برنخواهند داشت و تا رساندن پرچم با عظمت انقلاب اسلامی به امام عصر(عج) هرگز از پای نخواهند نشست.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟