• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برپایی غرفه «پویش شعار مردمی» در راهپیمایی 22 بهمن تاریخ:1397/11/23

اداره کل تبلیغات اسلامی تهران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، غرفه پویش شعار مردمی را در مسیر راهپیمایی 22 بهمن دایر کرد که با استقبال مردمی مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، همزمان با یوم الله 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، غرفه «پویش شعار مردمی» در مسیر راهپیمایی ، دایر و با استقبال اقشار مختلف مردم مواجه شد.

این غرفه در خیابان انقلاب حدفاصل چهارراه کالج و ولیعصر(عج) برپا شد و از اولین ساعت آغاز مراسم راهپیمایی مورد استقبال مردم قرار گرفت.

حضور نوجوانان و جوانان در این غرفه چشمگیر بود و دست نوشته های خود را در مسیر راهپیمایی در دست داشتند.

از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی تهران به کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان، هدایایی نیز تقدیم شد.

حجت الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران نیز در این غرفه حضور یافت.

سخن روز
مدارا:
” مدارا ، بالاترین درجه قدرت و میل به انتقام، اولین نشانه ضعف است. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
حضرت مهدى (علیه ‏السلام):
فَإِنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنْبائِکُم، ولا یَعزُبُ عَنّا شى‏ءٍ مِنَ أخبارِکُم و مَعْرِفَتِنا بَالِزَّلَلِ الَّذى أصابَکُم؛
به راستى که علم ما بر اوضاع شما احاطه دارد و هیچ ‏چیز از احوال ‏شما بر ما پوشیده نیست و نسبت به ‏لغزشهایى که ‏از شما سرمى‏ زند شناخت داریم.
«بحارالانوار، ج ۵۳ ، ص 175»
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟