• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
فرمانده میدان عملیات فرهنگی، با اخلاص به دور از تکبر و غفلت حرکت می کند تاریخ:1397/12/21

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران در جمع اعضای تشکل های میانی استان تهران گفت: فرمانده میدان عملیات فرهنگی باشید و با اخلاص و وحدت به دور از تکبر و غفلت حرکت کنید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام علی اصغر سهرابی ، مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران صبح دوشنبه 20 اسفند جاری در نشست هم اندیشی اعضای شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، انجمن های اسلامی، کانون های فرهنگی تبلیغی، اظهار داشت: فرمانده میدان عملیات فرهنگی باشید ، با اخلاص و وحدت به دور از تکبر و غفلت در مسیر ارزش های الهی حرکت کنید.

حجت الاسلام سهرابی، مقوله فرهنگ را رأس همه فعالیت ها برشمرد و تأکید کرد: اجرای هر طرح باید با شاخص های فرهنگ سنجیده و سپس با کار جمعی و گروهی، متشکل و منسجم اقدام شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، وی با استناد به آیه شریفه واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا ؛ و آیه انما المؤمنون اخوه ؛ افزود: کار و حرکت جمعی، روش سلوکی ما به سمت خدا و حرکت به سمت ولی خداست، رمز پیروزی انقلاب نیز اتصال مؤمنین به یکدیگر و اجتماع قلوب آنان بود. حقیقت ولایت ، حرکت جمعی الی الله همراه با پیوستگی است، حقیقت انقلاب اسلامی نیز اینچنین بود و امر عالم خلقت نیز بر همین مبناست، لذا فقط شیعیان مهم نیستند بلکه همه محرومان و مستضعفین حتی غیر مسلمانان را شامل می شود، هر چه دامنه انسانی وسیع تر، این حرکت شتاب بیشتری پیدا می کند.

در ابتدای این جلسه علیرضا سودایی، رئیس شورای هیئات مذهبی، مصطفی خورسندی، رئیس کانون مداحان، ذوالفقاری، رئیس مجمع عالی کانون های فرهنگی و حاجی حسینی، عضو هسته مرکزی کانون های فرهنگی به ارائه گزارش اقدامات انجام شده طی سال 97 پرداخته و بر نقش آفرینی تشکل های مردم نهاد دینی و تلاش برای تحقق بیانات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تأکید کردند.

این مراسم به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، برگزار و کتاب « تشکیلات انقلابی، بستری برای رویش امت واحده » تألیف سعید سعادتی، به شرکت کنندگان اهدا شد.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟