• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور ۱۹۵ گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن توسط تبلیغات اسلامی شهرستان ری تاریخ:1397/12/22

کارشناس تبلیغات اسلامی شهرری از صدور ۱۹۵گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن کریم در اسفند ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، آسیه محمدخانی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ری از صدور ۱۹۵ گواهینامه قرآنی طی اسفند ماه ۹۷ خبر داد.

محمدخانی، با بیان فعالیت ۵۶ مؤسسه و خانه قرآنی زیر نظر این اداره گفت: این مراکز قرآنی با برگزاری دوره های مختلف آموزشی از جمله روخوانی، روانخوانی، فصیح خوانی و حفظ اجزاء مختلف قرآن کریم با نظارت سازمان تبلیغات اسلامی به اجرای برنامه می پردازند.

وی، در ادامه تصریح کرد: در اسفند ماه جاری ۱۹۵ گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن که شامل ۵۵ گواهینامه حفظ جزء سی قرآن کریم، ۷۵ گواهینامه انس کودکان با قرآن کریم و ۶۵ گواهینامه روخوانی، روانخوانی و فصیح خوانی قرآن کریم متعلق به قرآن آموزان مؤسسه امام حسن(ع)، مؤسسه امامت و خانه قرآن پیامبر اعظم، صادر شد.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟