• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور ۱۹۵ گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن توسط تبلیغات اسلامی شهرستان ری تاریخ:1397/12/22

کارشناس تبلیغات اسلامی شهرری از صدور ۱۹۵گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن کریم در اسفند ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، آسیه محمدخانی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ری از صدور ۱۹۵ گواهینامه قرآنی طی اسفند ماه ۹۷ خبر داد.

محمدخانی، با بیان فعالیت ۵۶ مؤسسه و خانه قرآنی زیر نظر این اداره گفت: این مراکز قرآنی با برگزاری دوره های مختلف آموزشی از جمله روخوانی، روانخوانی، فصیح خوانی و حفظ اجزاء مختلف قرآن کریم با نظارت سازمان تبلیغات اسلامی به اجرای برنامه می پردازند.

وی، در ادامه تصریح کرد: در اسفند ماه جاری ۱۹۵ گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن که شامل ۵۵ گواهینامه حفظ جزء سی قرآن کریم، ۷۵ گواهینامه انس کودکان با قرآن کریم و ۶۵ گواهینامه روخوانی، روانخوانی و فصیح خوانی قرآن کریم متعلق به قرآن آموزان مؤسسه امام حسن(ع)، مؤسسه امامت و خانه قرآن پیامبر اعظم، صادر شد.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟