• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور مجوز فعالیت ۱۰۲۸هیئت مذهبی در سال ۹۷ توسط تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران تاریخ:1397/12/22

حجت‌الاسلام معصومی نیا، سرپرست تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران از صدور مجوز فعالیت ۱۰۲۸هیئت مذهبی در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی نیا،سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران،چهارشنبه ۲۲ اسفند جاری،از صدور کارت مجوز فعالیت ۱۰۲۸هیئت مذهبی در سال ۹۷ توسط این اداره خبر داد.

معصومی نیا،گفت: مراحل صدور این کارت،پس از بازرسی از مکان برگزاری جلسات هیئت، دریافت رضایت کتبی از همسایگان،بارگذاری مدارک شخصی امنا و مسئولین در سامانه طوبی و در نهایت تایید کارشناسان فرهنگی اداره، انجام می‌شود.

وی افزود: تلاش بی وقفه کارشناسان فرهنگی، بازرسان اداره، خیرین و اعضای شورای هیئات مذهبی شمال غرب مخصوصاً در ایام ماه محرم این مهم را به نتیجه رساند.

حجت‌ الاسلام معصومی نیا خاطرنشان کرد: تعامل و نظارت بهتر بر تشکل های دینی، ضمن جلوگیری از بروز انحرافات و مشکلات ، موجب جذب بهتر آحاد جامعه به مکتب اهل بیت(ع) می‌شود.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟