• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور مجوز فعالیت ۱۰۲۸هیئت مذهبی در سال ۹۷ توسط تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران تاریخ:1397/12/22

حجت‌الاسلام معصومی نیا، سرپرست تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران از صدور مجوز فعالیت ۱۰۲۸هیئت مذهبی در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی نیا،سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران،چهارشنبه ۲۲ اسفند جاری،از صدور کارت مجوز فعالیت ۱۰۲۸هیئت مذهبی در سال ۹۷ توسط این اداره خبر داد.

معصومی نیا،گفت: مراحل صدور این کارت،پس از بازرسی از مکان برگزاری جلسات هیئت، دریافت رضایت کتبی از همسایگان،بارگذاری مدارک شخصی امنا و مسئولین در سامانه طوبی و در نهایت تایید کارشناسان فرهنگی اداره، انجام می‌شود.

وی افزود: تلاش بی وقفه کارشناسان فرهنگی، بازرسان اداره، خیرین و اعضای شورای هیئات مذهبی شمال غرب مخصوصاً در ایام ماه محرم این مهم را به نتیجه رساند.

حجت‌ الاسلام معصومی نیا خاطرنشان کرد: تعامل و نظارت بهتر بر تشکل های دینی، ضمن جلوگیری از بروز انحرافات و مشکلات ، موجب جذب بهتر آحاد جامعه به مکتب اهل بیت(ع) می‌شود.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟