• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
قدردانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهارستان از فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی تاریخ:1397/12/22

رئیس آموزش و پرورش بهارستان از فعالیت های تبلیغی امام صادق (ع) و گفتمان های دانش آموزی تبلیغات اسلامی شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علی کریمی، رئیس آموزش و پرورش بهارستان روز چهارشنبه ۲۲ اسفند سال جاری از حجت‌الاسلام دیبازر، نسبت به فعالیت های تبلیغات اسلامی بهارستان در قالب گروه تبلیغی امام صادق(ع) و گفتمان های مختلف موضوعی دانش آموزان تقدیر و تشکر کرد.

کریمی، با بیان فعالیت های گروه تبلیغی امام صادق (ع)در قالب کلاس ها و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، مذهبی و مشاوره، پاسخ به سوالات شرعی، سخنرانی مذهبی، فعالیت های گروه را مثبت ارزیابی کرده و گفت: آموزش و پرورش با نظر سنجی از دانش آموزان، انتظار استمرار فعالیت های تبلیغات اسلامی را دارد.

وی، هم چنین با اشاره به ارزیابی بسیار خوب اساتید گفتمان ها در ارتباط گیری با دانش آموزان گفت: شهرستان بهارستان از نظر جغرافیایی جزو شهرستان های آسیب پذیر است و برای پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی و تأثیر منفی آن در مدارس آموزش و پرورش، از برنامه ها و فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی استقبال می‌کند.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟