• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
قدردانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهارستان از فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی تاریخ:1397/12/22

رئیس آموزش و پرورش بهارستان از فعالیت های تبلیغی امام صادق (ع) و گفتمان های دانش آموزی تبلیغات اسلامی شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علی کریمی، رئیس آموزش و پرورش بهارستان روز چهارشنبه ۲۲ اسفند سال جاری از حجت‌الاسلام دیبازر، نسبت به فعالیت های تبلیغات اسلامی بهارستان در قالب گروه تبلیغی امام صادق(ع) و گفتمان های مختلف موضوعی دانش آموزان تقدیر و تشکر کرد.

کریمی، با بیان فعالیت های گروه تبلیغی امام صادق (ع)در قالب کلاس ها و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، مذهبی و مشاوره، پاسخ به سوالات شرعی، سخنرانی مذهبی، فعالیت های گروه را مثبت ارزیابی کرده و گفت: آموزش و پرورش با نظر سنجی از دانش آموزان، انتظار استمرار فعالیت های تبلیغات اسلامی را دارد.

وی، هم چنین با اشاره به ارزیابی بسیار خوب اساتید گفتمان ها در ارتباط گیری با دانش آموزان گفت: شهرستان بهارستان از نظر جغرافیایی جزو شهرستان های آسیب پذیر است و برای پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی و تأثیر منفی آن در مدارس آموزش و پرورش، از برنامه ها و فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی استقبال می‌کند.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟