• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور ۲۲۰۰ فقره گواهینامه قرآنی در سال ۹۷ از سوی تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1397/12/23

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار از صدور ۲۲۰۰ فقره گواهینامه قرآنی توسط این اداره در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عابد اسماعیل‌زاده، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار، پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی اداره، از صدور ۲۲۰۰ فقره گواهینامه قرآنی توسط این اداره در سال جاری خبر داد.

وی، افزود: امسال ۲۲۰۰ فقره گواهینامه آموزش قرآن در زمینه قرائت سطوح سه گانه، مفاهیم سطوح سه گانه، حفظ و مفاهیم به قرآن آموزان مؤسسات قرآنی تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی شهریار که در دوره های آموزشی مذکور شرکت کرده و در آزمون پایانی حد نصاب لازم را کسب کرده اند از طرف این اداره اعطا شده است.

اسماعیل‌زاده، تصریح کرد: علاوه بر این، در سال جاری ۵۲۱ کلاس و دوره آموزشی توسط مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش این اداره برای علاقمندان به کلام وحی برگزار شده که گواهینامه های آن نیز صادر شده است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: مؤسسات و مراکز قرانی از ظرفیت های مهم سازمان تبلیغات اسلامی بوده و در راستای توسعه و ترویج مبانی دینی و قرآنی تلاش می‌کنند.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟