• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور ۲۲۰۰ فقره گواهینامه قرآنی در سال ۹۷ از سوی تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1397/12/23

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار از صدور ۲۲۰۰ فقره گواهینامه قرآنی توسط این اداره در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عابد اسماعیل‌زاده، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار، پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی اداره، از صدور ۲۲۰۰ فقره گواهینامه قرآنی توسط این اداره در سال جاری خبر داد.

وی، افزود: امسال ۲۲۰۰ فقره گواهینامه آموزش قرآن در زمینه قرائت سطوح سه گانه، مفاهیم سطوح سه گانه، حفظ و مفاهیم به قرآن آموزان مؤسسات قرآنی تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی شهریار که در دوره های آموزشی مذکور شرکت کرده و در آزمون پایانی حد نصاب لازم را کسب کرده اند از طرف این اداره اعطا شده است.

اسماعیل‌زاده، تصریح کرد: علاوه بر این، در سال جاری ۵۲۱ کلاس و دوره آموزشی توسط مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش این اداره برای علاقمندان به کلام وحی برگزار شده که گواهینامه های آن نیز صادر شده است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: مؤسسات و مراکز قرانی از ظرفیت های مهم سازمان تبلیغات اسلامی بوده و در راستای توسعه و ترویج مبانی دینی و قرآنی تلاش می‌کنند.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟