• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
قدرت جمهوری اسلامی در منطقه مرهون خون شهدا و رشادت های رزمندگان است تاریخ:1397/12/23

مراسم یادواره شهدا در مسجد محل تبلیغ حجت‌الاسلام محمد بغدادی روحانی مستقر تبلیغات اسلامی بهارستان با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،حجت‌الاسلام محمد بغدادی روحانی مستقر مسجد صاحب الزمان(عج)-بهارستان، از برگزاری مراسم یادوارده شهدا در مسجد محل تبلیغ خود،روز چهارشنبه ۲۲ اسفند سال جاری بعد از نماز مغرب و عشاء باسخنرانی حجت‌الاسلام علی شیرازی،نماینده ولی فقیه در سپاه قدس و مداحی محمد باقر منصوری و حضور حجت‌الاسلام نورپور امام جمعه گلستان، فاتحی جانشین فرمانده سپاه بهارستان،روحانیون مستقر و فرماندهان حوزه و پایگاه های شهرستان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با بیان واقعیت های زمان جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی ایران،روحیه شهادت طلبی ملت ایران را رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل هجوم کشورهای ابر قدرت دانست و گفت: ماندگاری انقلاب جمهوری اسلامی ایران،مرهون خون شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم است.

حجت‌الاسلام شیرازی با اشاره به یورش متجاوزان به کشور های اسلامی و ایجاد جنگ و خشونت در لبنان،لیبی،سوریه،عراق،یمن،افغانستان و سایر کشور ها،آیه شریفه «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم» را فرمول پیروزی اسلام معرفی کرد.

در ادامه مراسم پس از اجرای گروه تواشیح ولایت،با مداحی محمد باقر منصوری یاد و خاطره شهدای کربلا،شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم را گرامی داشتند.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟