• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
قدرت جمهوری اسلامی در منطقه مرهون خون شهدا و رشادت های رزمندگان است تاریخ:1397/12/23

مراسم یادواره شهدا در مسجد محل تبلیغ حجت‌الاسلام محمد بغدادی روحانی مستقر تبلیغات اسلامی بهارستان با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،حجت‌الاسلام محمد بغدادی روحانی مستقر مسجد صاحب الزمان(عج)-بهارستان، از برگزاری مراسم یادوارده شهدا در مسجد محل تبلیغ خود،روز چهارشنبه ۲۲ اسفند سال جاری بعد از نماز مغرب و عشاء باسخنرانی حجت‌الاسلام علی شیرازی،نماینده ولی فقیه در سپاه قدس و مداحی محمد باقر منصوری و حضور حجت‌الاسلام نورپور امام جمعه گلستان، فاتحی جانشین فرمانده سپاه بهارستان،روحانیون مستقر و فرماندهان حوزه و پایگاه های شهرستان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با بیان واقعیت های زمان جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی ایران،روحیه شهادت طلبی ملت ایران را رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل هجوم کشورهای ابر قدرت دانست و گفت: ماندگاری انقلاب جمهوری اسلامی ایران،مرهون خون شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم است.

حجت‌الاسلام شیرازی با اشاره به یورش متجاوزان به کشور های اسلامی و ایجاد جنگ و خشونت در لبنان،لیبی،سوریه،عراق،یمن،افغانستان و سایر کشور ها،آیه شریفه «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم» را فرمول پیروزی اسلام معرفی کرد.

در ادامه مراسم پس از اجرای گروه تواشیح ولایت،با مداحی محمد باقر منصوری یاد و خاطره شهدای کربلا،شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم را گرامی داشتند.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟