• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نوآوری رمز جذب جوانان و نوجوانان در فعالیت های فرهنگی است تاریخ:1397/12/23

حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ملارد از برگزاری ۸۵ گفتمان دانش آموزی با ۶۰۰۰ هزار مخاطب جوان و نوجوان در سال ۹۷ خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ملارد از برگزاری ۸۵ گفتمان دانش آموزی با ۶۰۰۰ هزار مخاطب جوان و نوجوان در سال ۹۷ خبرداد.

شجاع افزود: افق روشن پیش روی جوانان و نوجوانان با تقویت باورهای دینی و آشنایی با مسائل روز دنیا رقم می خورد و هدف سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری گفتمان های دینی بصیرت افزایی و روشنگری است که جوانان را به سمت خوشبختی و موفقیت هدایت می‌کند.

این مسئول فرهنگی یادآوری کرد: بهره گیری از اساتید مجرب، نوآوری و خلاقیت رمز جذب جوانان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی است ودر اشاعه و ترویج فرهنگ دینی در بین این قشر تاثیر گزار بسیار اهمیت دارد.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟