• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نوآوری رمز جذب جوانان و نوجوانان در فعالیت های فرهنگی است تاریخ:1397/12/23

حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ملارد از برگزاری ۸۵ گفتمان دانش آموزی با ۶۰۰۰ هزار مخاطب جوان و نوجوان در سال ۹۷ خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ملارد از برگزاری ۸۵ گفتمان دانش آموزی با ۶۰۰۰ هزار مخاطب جوان و نوجوان در سال ۹۷ خبرداد.

شجاع افزود: افق روشن پیش روی جوانان و نوجوانان با تقویت باورهای دینی و آشنایی با مسائل روز دنیا رقم می خورد و هدف سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری گفتمان های دینی بصیرت افزایی و روشنگری است که جوانان را به سمت خوشبختی و موفقیت هدایت می‌کند.

این مسئول فرهنگی یادآوری کرد: بهره گیری از اساتید مجرب، نوآوری و خلاقیت رمز جذب جوانان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی است ودر اشاعه و ترویج فرهنگ دینی در بین این قشر تاثیر گزار بسیار اهمیت دارد.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟