• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بیمه تشکل‌های قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی شهریار در مقابل حوادث تاریخ:1397/12/23

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، گفت: موسسات و مراکز قرآنی تحت پوشش این اداره، در برابر حوادث احتمالی بیمه می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عابد اسماعیل زاده، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، پنج‌شنبه ۲۳ اسفندماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی این اداره، گفت: موسسات و مراکز قرآنی تحت پوشش این اداره، در برابر حوادث احتمالی بیمه می‌شوند.

وی، افزود: با توجه به این که در طول سال حوادث مختلفی همچون آتش سوزی، سقوط اجسام، سوختگی، ترکیدگی کپسول، برق گرفتگی منجر به بروز حوادث ناگوار و بعضا غیر قابل جبران می‌شود، برای کنترل دامنه حوادث تمامی تشکل‌های قرآنی تحت پوشش این اداره، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

اسماعیل زاده، در خاتمه متذکر شد: با انعقاد تفاهم نامه مابین یکی از شرکت‌های بیمه‌گذار و امور قرآنی استان تهران، تاکنون ۲۵ موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان شهریار تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفتند.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟