• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بیمه تشکل‌های قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی شهریار در مقابل حوادث تاریخ:1397/12/23

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، گفت: موسسات و مراکز قرآنی تحت پوشش این اداره، در برابر حوادث احتمالی بیمه می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عابد اسماعیل زاده، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، پنج‌شنبه ۲۳ اسفندماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی این اداره، گفت: موسسات و مراکز قرآنی تحت پوشش این اداره، در برابر حوادث احتمالی بیمه می‌شوند.

وی، افزود: با توجه به این که در طول سال حوادث مختلفی همچون آتش سوزی، سقوط اجسام، سوختگی، ترکیدگی کپسول، برق گرفتگی منجر به بروز حوادث ناگوار و بعضا غیر قابل جبران می‌شود، برای کنترل دامنه حوادث تمامی تشکل‌های قرآنی تحت پوشش این اداره، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

اسماعیل زاده، در خاتمه متذکر شد: با انعقاد تفاهم نامه مابین یکی از شرکت‌های بیمه‌گذار و امور قرآنی استان تهران، تاکنون ۲۵ موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان شهریار تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفتند.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟