• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
کمک به سیل‌ زدگان کمتر از جهاد در راه خدا نیست تاریخ:1398/1/26

حجت الاسلام زوبین در جلسه کانون مداحان شمیرانات گفت: تلاش برای کاهش آلام سیل زدگان کمتر از جهاد در راه خدا نیست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اکبر زوبین سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات در دومین جلسه هم اندیشی کانون مداحان و شعرای آئینی شهرستان در خصوص اهمیت و ضرورت حمایت از سیل زدگان کشور گفت: تلاش برای کاهش دردها و آلام آنا‌ن کمتر از جهاد در راه خدا نیست.

در ادامه این جلسه که یکشنبه ۲۵ فروردین جاری با حضور رئیس و اعضای کانون مداحان برگزارشد، حجت‌الاسلام زوبین با بیان حدیثی از سرور آزدگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در خصوص کمک به نیازمندان در بلایای طبیعی به‌ ویژه سیل اخیر، کانون مداحان را دارای جایگاهی ارزشمند در یاری رساندن به هموطنان ناشی از سیل دانست و خواستار حضور حداکثری مداحان و کمک رسانی بیشتر به مناطق سیل زده شد.

در این نشست، علیرضا نهادی، رئیس کانون مداحان از اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات برای تشکیل این جلسه قدر دانی کرد و گفت:پرداختن به این موضوع مهم وکمک رسانی به هموطنان وظیفه همگان، به‌ویژه مداحان اهل بیت (علیهم السلام) بوده که به فضل خدا در این مورد گام های خوبی برداشته شده است.

وی افزود: علی اکبر گودرزی، عضو کانون مداحان شمیرانات در اداره تبلیغات اسلامی مستقر شده تا ضمن تماس با مادحین شهرستان همکاری لازم برای ثبت نام، اعزام و همچنین تجمیع کمک های مردمی را معمول دارد.

در پایان جلسه اعضای کانون ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان سیل اخیر، آمادگی همه جانبه خود را برای هر نوع همکاری و تعامل با اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات اعلام کردند.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟