• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست مسئول زکات و سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم تاریخ:1398/1/26

نشست هم اندیشی مسئول زکات و سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم به منظور تعامل بیشتر در احیای زکات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام روستا آزاد، مسئول زکات رباط کریم، ۲۵ فرورین جاری با حضور در تبلیغات اسلامی، با حجت‌الاسلام حیدری، سرپرست اداره دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، روستا آزاد، با تشکر و قدردانی از همکاری تبلیغات اسلامی در سال گذشته به منظور احیای زکات در شهرستان به ارائه گزارش در خصوص فعالیت های به عمل آمده در زمینه جمع‌آوری زکات واجب و مستحب پرداخت.

در ادامه، حجت‌الاسلام حیدری، نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام روستا آزاد، ابراز داشت: تعامل و مشارکت خوبی بین ادارات کمیته امداد و تبلیغات اسلامی وجود دارد که انشاءالله این روند همکاری در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت.

همچنین در این دیدار، در خصوص تعامل بیشتر در احیای زکات و جلسه هماهنگی با روحانیون در فعالیت های تبلیغی بحث و تبادل نظر شد.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟