• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه روحانیون مستقر تبلیغات اسلامی شهرری برگزار شد تاریخ:1398/1/26

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرری از برپایی جلسه روحانیون مستقر این شهرستان با حضور حجت‌الاسلام کنگرلو، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، بهمن نبیلی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرری از برپایی جلسه روحانیون مستقر این شهرستان با حضور حجت‌ الاسلام کنگرلو، طی روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه جاری خبر داد.

این جلسه با حضور ۱۶ نفر از روحانیون مستقر شهرستان برگزار شد و حجت‌الاسلام کنگرلو، رئیس تبلیغات اسلامی شهر ری با تشکر از حضور روحانیون مستقر در جلسه، طی سخنانی گفت: قطعاً نقش روحانیون مستقر در رشد اطلاعات اعتقادی و برپایی مراسم معنوی در روستاها مؤثر است. همچنین که یکی از افتخارات روحانیون این است که با مردم ارتباط مستقیم دارند و می توانند با آنها در کارهای نیک مشارکت داشته باشند و مشکلات محله ها و روستاها را با همکاری هم حل کنند.

سخن روز
مدارا:
” مدارا ، بالاترین درجه قدرت و میل به انتقام، اولین نشانه ضعف است. „

تصویر هفته
گل نرگس
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
حضرت مهدى (علیه ‏السلام):
فَإِنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنْبائِکُم، ولا یَعزُبُ عَنّا شى‏ءٍ مِنَ أخبارِکُم و مَعْرِفَتِنا بَالِزَّلَلِ الَّذى أصابَکُم؛
به راستى که علم ما بر اوضاع شما احاطه دارد و هیچ ‏چیز از احوال ‏شما بر ما پوشیده نیست و نسبت به ‏لغزشهایى که ‏از شما سرمى‏ زند شناخت داریم.
«بحارالانوار، ج ۵۳ ، ص 175»
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟