• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه روحانیون مستقر تبلیغات اسلامی شهرری برگزار شد تاریخ:1398/1/26

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرری از برپایی جلسه روحانیون مستقر این شهرستان با حضور حجت‌الاسلام کنگرلو، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، بهمن نبیلی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرری از برپایی جلسه روحانیون مستقر این شهرستان با حضور حجت‌ الاسلام کنگرلو، طی روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه جاری خبر داد.

این جلسه با حضور ۱۶ نفر از روحانیون مستقر شهرستان برگزار شد و حجت‌الاسلام کنگرلو، رئیس تبلیغات اسلامی شهر ری با تشکر از حضور روحانیون مستقر در جلسه، طی سخنانی گفت: قطعاً نقش روحانیون مستقر در رشد اطلاعات اعتقادی و برپایی مراسم معنوی در روستاها مؤثر است. همچنین که یکی از افتخارات روحانیون این است که با مردم ارتباط مستقیم دارند و می توانند با آنها در کارهای نیک مشارکت داشته باشند و مشکلات محله ها و روستاها را با همکاری هم حل کنند.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟