• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی فیروزکوه تاریخ:1398/1/26

نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی فیروزکوه به منظور ارائه برنامه سال ۹۸ با حضور سرپرست این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش تبلیغات اسلامی فیروزکوه با حضور حجت‌الاسلام سید علی اصغر تقوی، سرپرست اداره به منظور ارائه برنامه سال ۹۸ برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام تقوی، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از فعالیت های انجام شده در سال گذشته بیان داشت: با توجه به هجمه های دشمنان علیه دین اسلام، شاهد ناهنجاری هایی در جامعه هستیم اما فراگیری معارف قرآنی برای کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه نقش مؤثری خواهد داشت و لذا باید در این زمینه از تمام ظرفیت های لازم استفاده کنیم.

در ادامه، مدیران و مربیان مؤسسات و خانه های قرآنی ضمن تشکر از تعامل و همکاری حجت‌الاسلام تقوی در راستای پیشبرد برنامه های قرآنی شهرستان برنامه های پیش رو در سال جدید را ارائه دادند.

سخن روز
مدارا:
” مدارا ، بالاترین درجه قدرت و میل به انتقام، اولین نشانه ضعف است. „

تصویر هفته
گل نرگس
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
حضرت مهدى (علیه ‏السلام):
فَإِنّا یُحیطُ عِلمُنا بِأنْبائِکُم، ولا یَعزُبُ عَنّا شى‏ءٍ مِنَ أخبارِکُم و مَعْرِفَتِنا بَالِزَّلَلِ الَّذى أصابَکُم؛
به راستى که علم ما بر اوضاع شما احاطه دارد و هیچ ‏چیز از احوال ‏شما بر ما پوشیده نیست و نسبت به ‏لغزشهایى که ‏از شما سرمى‏ زند شناخت داریم.
«بحارالانوار، ج ۵۳ ، ص 175»
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟