• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه مشترک شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان جنوب غرب در جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده تاریخ:1398/1/26

کارشناس تشکل های دینی اداره جنوب غرب از برگزاری جلسه مشترک شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان در جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،عباس اکبری، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران از برگزاری جلسه مشترک شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان در جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده در روز یکشنبه ۲۵ فروردین خبر داد.

حجت‌الاسلام ذاکر صادقی کیا،رئیس اداره جنوب غرب جمع شرکت کنندگان این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه و اظهار تاسف نسبت به حادثه دیدگان سیل اخیر در استان های شمای و جنوبی کشور گفت: وسعت حادثه باعث ورود کلیه دستگاه ها و نهاد ها و ارگان ها و به‌ویژه مردم جهت کمک به هم وطنان عزیزمان شده است. لذا باید هر چه سریعتر با اطلاع‌رسانی و تلاش همه جانبه گروه های هدف سازمان، کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی جمع آوری و به نقاط آسیب دیده از سیل ارسال شود و همچنین از نیروی های داوطلب ثبت نام و به مناطق سیل زده اعزام شوند.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟