• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری شهر ری تاریخ:1398/1/26

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر با حضور حجت‌الاسلام کنگرلو، رئیس تبلیغات اسلامی ری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا زند، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ری، از برگزاری جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری این شهرستان،خبر داد.

جلسه دوشنبه ۲۶فروردین ماه جاری در سالن جلسات فرمانداری و با حضور رئیس تبلیغات اسلامی ری، فرماندار شهرستان ری و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد.

حجت‌الاسلام کنگرلو با تشریح برنامه های این اداره، گفت: شرکت مبلغین در کارگاه پیشگیری از مواد مخدر وبرگزاری دوره های آموزشی در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است.

وی، با اعلام آمادگی شبکه تبلیغی مبلغین و مبلغات برای آگاهی بخشی عموم مردم و کمک به مقابله با این بلای خانمان سوز گفت: با توجه به حضور تشکل های مردم نهاد هیئات مذهبی در همه محلات،روستاها و بخش های تابع شهرستان درصدد می باشیم از این ظرفیت موجود برای کمک به معتادین جهت ترک اعتیاد و بازگشت به آغوش خانواده و بازار کار استفاده کنیم.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟