• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
«بهار انقلاب قرآنی» سحرهای رمضان در شبکه یک تاریخ:1398/2/21

ویژه برنامه‌ «بهار انقلاب قرآنی» با سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان سحرهای ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ویژه ‌برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان هر شب از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

براساس این گزارش، در این ویژه‌ برنامه سی قسمتی، سخنرانی‌های دنباله‌دار حجت‌الاسلام قاسمیان با رویکرد واکاوی راه‌ حل عبور از مشکلات فعلی و همچنین قدم برداشتن در مسیر تحقق اهداف بیانیه‌ گام دوم و تبیین قرآنی این بیانیه پخش خواهد شد.«بهار انقلاب قرآنی» کاری از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، هر شب، حوالی ساعت ٢:٢٠ دقیقه بامداد در ویژه برنامه سحرگاهی شبکه یک پخش خواهد شد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
دفاع مقدس
مقاله
ضرورت تحول در مهندسی فرهنگی
دگرگونی در فرهنگ و زیر ساخت های فرهنگی، مستلزم تدوین منابع مبنایی و علمی معتبر و مستند با در نظر گرفتن دیدگاه های اسلامی در مبانی و مسائل آن است.
حدیث
پیامبر اکرم(ص):
اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤ منینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً.
براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود
( کتاب جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟