• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
«بهار انقلاب قرآنی» سحرهای رمضان در شبکه یک تاریخ:1398/2/21

ویژه برنامه‌ «بهار انقلاب قرآنی» با سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان سحرهای ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ویژه ‌برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان هر شب از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

براساس این گزارش، در این ویژه‌ برنامه سی قسمتی، سخنرانی‌های دنباله‌دار حجت‌الاسلام قاسمیان با رویکرد واکاوی راه‌ حل عبور از مشکلات فعلی و همچنین قدم برداشتن در مسیر تحقق اهداف بیانیه‌ گام دوم و تبیین قرآنی این بیانیه پخش خواهد شد.«بهار انقلاب قرآنی» کاری از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، هر شب، حوالی ساعت ٢:٢٠ دقیقه بامداد در ویژه برنامه سحرگاهی شبکه یک پخش خواهد شد.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟