• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
استقرار مبلغات در مناطق 22 گانه شهر تهران تاریخ:1398/2/22

اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران جهت استقرار مبلغات در مناطق 22 گانه شهر تهران نیرو جذب میکند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، بدین وسیله به اطلاع می رساند ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در نظر دارد تعداد 50 نفر از مبلغات واجد شرایط را بعد از انجام مصاحبه و گزینش، به مدارس مناطق 22 گانه شهر تهران برای استقرار اعزام نماید. لذا شرایط مورد نظر جهت حضور در این دوره شامل دارا بودن حداقل مدرک سطح 2 حوزه - دارا بودن شرط سنی 24 تا35 سال - سکونت در منطقه محل تقاضا - عدم اشتغال به تحصیل و کار در سایر مراکز و موسسات و داشتن سابقه فعالیت دانش آموزی است. مبلغات واجد شرایط می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 2/24/ 98  لغایت  98/2/30 به سایت سجام (sajam.ir) مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم اطلاعات، کد موقت تبلیغی دریافت نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلا کد تبلیغی از سامانه سجام دریافت کرده اند می توانند با تماس تلفنی با شماره های ذیل اطلاعات خود را تکمیل و ثبت نمایند.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 77530088  -داخلی (256 163 142 ) از ساعت 8:30 لغایت 15 تماس حاصل نمایند.

 

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟