• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست هم اندیشی انسجام تحکیم خانواده در فرمانداری شمیرانات برگزارشد تاریخ:1398/2/25

نشست هم اندیشی در خصوص انسجام تحکیم خانواده با حضور حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست این اداره و سیاوش شهریور فرماندار شهرستان، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علی اکبر اسدیان، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، ازدیدار حجت‌الاسلام اکبر زوبین با فرمانداراین شهرستان، درخصوص هم اندیشی تحکیم خانواده خبرداد.

سرپرست این اداره، صبح روز چهارشنبه بیست وچهارم اردیبهشت ماه سال جاری با سیاوش شهریور فرماندار این شهرستان در خصوص انسجام تحکیم خانواده بحث وگفتگو کرد و گفت: موضوع تحکیم خانواده از برنامه های مهم و دغه دغه های اساسی این سازمان است که به فضل خدا با اهتمام این اداره، گفتمان های دینی، دوره ها و کارگاه های آموزشی مختلف در حوزه خانواده جهت مدارس، مساجد، مراکز فرهنگی وتبلیغی درسطح شهرستان و روستاهای تابعه برگزار گردیده است ولی در تلاش هستیم با ارائه طرح ها وسازوکاره های جذاب و بروز، فرهنگ خانواده اسلامی ایرانی را ترویج دهیم.

این مقام فرهنگی، خاطر نشان کرد: ضرورت همکاری به‌ویژه اجرای برنامه های مشارکتی از سوی فرمانداری و نهاد های مرتبط، مورد انتظار بوده وبایستی مستمر و محقق شود تا بتوانیم از تمامی ظرفیت ها وپتانسیل های موجود شهرستان، به نحو شایسته بهره ببریم.

درپایان این دیدار، شهریور فرماندار شمیرانات، از تلاش های انجام شده در حوزه تحکیم خانواده توسط اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، نهایت تقدیر وتشکر را بعمل آورد.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
رحلت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟