• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست هم اندیشی انسجام تحکیم خانواده در فرمانداری شمیرانات برگزارشد تاریخ:1398/2/25

نشست هم اندیشی در خصوص انسجام تحکیم خانواده با حضور حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست این اداره و سیاوش شهریور فرماندار شهرستان، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علی اکبر اسدیان، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، ازدیدار حجت‌الاسلام اکبر زوبین با فرمانداراین شهرستان، درخصوص هم اندیشی تحکیم خانواده خبرداد.

سرپرست این اداره، صبح روز چهارشنبه بیست وچهارم اردیبهشت ماه سال جاری با سیاوش شهریور فرماندار این شهرستان در خصوص انسجام تحکیم خانواده بحث وگفتگو کرد و گفت: موضوع تحکیم خانواده از برنامه های مهم و دغه دغه های اساسی این سازمان است که به فضل خدا با اهتمام این اداره، گفتمان های دینی، دوره ها و کارگاه های آموزشی مختلف در حوزه خانواده جهت مدارس، مساجد، مراکز فرهنگی وتبلیغی درسطح شهرستان و روستاهای تابعه برگزار گردیده است ولی در تلاش هستیم با ارائه طرح ها وسازوکاره های جذاب و بروز، فرهنگ خانواده اسلامی ایرانی را ترویج دهیم.

این مقام فرهنگی، خاطر نشان کرد: ضرورت همکاری به‌ویژه اجرای برنامه های مشارکتی از سوی فرمانداری و نهاد های مرتبط، مورد انتظار بوده وبایستی مستمر و محقق شود تا بتوانیم از تمامی ظرفیت ها وپتانسیل های موجود شهرستان، به نحو شایسته بهره ببریم.

درپایان این دیدار، شهریور فرماندار شمیرانات، از تلاش های انجام شده در حوزه تحکیم خانواده توسط اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات، نهایت تقدیر وتشکر را بعمل آورد.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟