• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بازدید کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی از موسسه قرآنی حضرت زهرا (س) شهراندیشه تاریخ:1398/2/25

کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار از فعالیتهای موسسه قرآنی حضرت الزهرا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مجید نقوی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه به همراه حجت‌الاسلام ایرج محرابی، کارشناس فرهنگی این اداره، ۲۴ اردیبهشت ماه جاری از فعالیتهای موسسه قرآنی حضرت زهرا(س) بازدید کرد.

نقوی، در این بازدید که درمحل برگزاری کلاسهای موسسه انجام شد، کیفیت و کمیت طرح های برگزار شده را موردارزیابی قرار داد.

وی، افزود: آشنـایـی با معارف قـرآن کریم، این کتـاب الهی و راهنمـای سعـادت بشر و بـازگشت به کتـابی‌که نـور، شـفـاء، میـزان و فرقـان، هدایـت، موعظـه و تبیـان است بر همه ی مسلمانان امری لازم و حیـاتـی است و انس و همنشینـی با آن هدایت و بشارت را به دنبال‌ دارد.

در این بازدید مریم کلیوند، مدیر موسسه قرآنی حضرت الزهرا ( س ) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های آموزشی و قرآنی موسسه متبوع خویش، در رابطه با مشکلات موسسه با کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار بحث و تبادل نظر کرد.

این کارشناس، درخاتمه متذکر شد: اولین مرحله ارتباط آحاد جامعه اسلامی با قرآن را قرائت روزانه قرآن برشمرد و همچنین دومین مرحله را تلاوت قرآن کریم به معنی قرائت همراه با تدبر و فهم آیات ذکر کرد و سومین مرحله را عمل به آیات قرآن کریم دانست.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
رحلت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟