• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
بازدید کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی از موسسه قرآنی حضرت زهرا (س) شهراندیشه تاریخ:1398/2/25

کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار از فعالیتهای موسسه قرآنی حضرت الزهرا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مجید نقوی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه به همراه حجت‌الاسلام ایرج محرابی، کارشناس فرهنگی این اداره، ۲۴ اردیبهشت ماه جاری از فعالیتهای موسسه قرآنی حضرت زهرا(س) بازدید کرد.

نقوی، در این بازدید که درمحل برگزاری کلاسهای موسسه انجام شد، کیفیت و کمیت طرح های برگزار شده را موردارزیابی قرار داد.

وی، افزود: آشنـایـی با معارف قـرآن کریم، این کتـاب الهی و راهنمـای سعـادت بشر و بـازگشت به کتـابی‌که نـور، شـفـاء، میـزان و فرقـان، هدایـت، موعظـه و تبیـان است بر همه ی مسلمانان امری لازم و حیـاتـی است و انس و همنشینـی با آن هدایت و بشارت را به دنبال‌ دارد.

در این بازدید مریم کلیوند، مدیر موسسه قرآنی حضرت الزهرا ( س ) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های آموزشی و قرآنی موسسه متبوع خویش، در رابطه با مشکلات موسسه با کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار بحث و تبادل نظر کرد.

این کارشناس، درخاتمه متذکر شد: اولین مرحله ارتباط آحاد جامعه اسلامی با قرآن را قرائت روزانه قرآن برشمرد و همچنین دومین مرحله را تلاوت قرآن کریم به معنی قرائت همراه با تدبر و فهم آیات ذکر کرد و سومین مرحله را عمل به آیات قرآن کریم دانست.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟