• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
آموزش ۲۴۰۰ قرآن آموز در مؤسسات و خانه های قرآنی پاکدشت تاریخ:1398/2/25

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از آموزش ۲۴۰۰ قرآن آموز در مؤسسات و خانه های قرآنی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،سلطانی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت طی روز چهار شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه جاری از آموزش ۲۴۰۰ قرآن آموز در مراکز قرآنی وابسته به این اداره خبر داد.

سلطانی با اعلام این خبر گفت: آموزش قرآن در نوجوانی باعث انس بیشتر با قرآن شده و مسیر زندگی را معنوی و قرآنی می‌کند انسان های مؤمن با درک این حقیقت به آموزش قرآن در سنین نوجوانی همت گمارده و با تربیت قرآنی فرزندان شیعه خدمت بزرگی را به جامعه اسلامی انجام می دهند که تا ابد ماندگار خواهد بود.

وی در ادامه افزود: مؤسسات و خانه های قرآنی شهرستان با آموزش ۲۴۰۰ دانش آموز قرآنی در راه ترویج دینداری و دین باوری در جامعه قدم برمی دارد که باید علاوه بر تقدیر و تشکر زبانی باید از حمایت های دیگر نیز بهره مند شود.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟