• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اجرای طرح « گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» در مؤسسات و خانه های قرآنی شهرستان ری تاریخ:1398/2/25

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری از اجرای طرح قرآنی «گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، آسیه محمدخانی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری، چهارشنبه ۲۵ اردیبشهت‌ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی این اداره، از اجرای طرح قرآنی «گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» در مراکز قرآنی تحت پوشش این شهرستان خبر داد.

وی، گفت: طرح «گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» با هدف نشر و ترویج فرهنگ حیات‌ بخش قرآن کریم در میان آحاد جامعه، حرکت و تعالی در راستای تحقق زندگی آرمانی اسلامی و همچنین ارائه شاخص و استاندارد در تفسیر قرآن کریم برگزار می‌شود.

محمدخانی، افزود: برای شرکت‌ کنندگان در این طرح، محدودیت سنی وجود نداشته و همه اقشار جامعه می‌ توانند با بهره ‌گیری از محتوای ارزنده قرآن کریم در این طرح شرکت فعال داشته و زنگار قلب را در زلال آب روان قرآن شست‌وشو دهند.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: این طرح در ۳۷مؤسسه، مرکز و خانه قرآنی تحت پوشش این اداره در شهرری،خزانه، باقرشهر، دولت آباد،صالح آباد، برگزار می‌شود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
رحلت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟