• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اجرای طرح « گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» در مؤسسات و خانه های قرآنی شهرستان ری تاریخ:1398/2/25

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری از اجرای طرح قرآنی «گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، آسیه محمدخانی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری، چهارشنبه ۲۵ اردیبشهت‌ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی این اداره، از اجرای طرح قرآنی «گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» در مراکز قرآنی تحت پوشش این شهرستان خبر داد.

وی، گفت: طرح «گفتمان پویش بهار انقلاب قرآنی» با هدف نشر و ترویج فرهنگ حیات‌ بخش قرآن کریم در میان آحاد جامعه، حرکت و تعالی در راستای تحقق زندگی آرمانی اسلامی و همچنین ارائه شاخص و استاندارد در تفسیر قرآن کریم برگزار می‌شود.

محمدخانی، افزود: برای شرکت‌ کنندگان در این طرح، محدودیت سنی وجود نداشته و همه اقشار جامعه می‌ توانند با بهره ‌گیری از محتوای ارزنده قرآن کریم در این طرح شرکت فعال داشته و زنگار قلب را در زلال آب روان قرآن شست‌وشو دهند.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: این طرح در ۳۷مؤسسه، مرکز و خانه قرآنی تحت پوشش این اداره در شهرری،خزانه، باقرشهر، دولت آباد،صالح آباد، برگزار می‌شود.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟