• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه محفل انس با قرآن با حضور کارشناس امور قرآنی در دفتر امام جمعه نسیم شهر برگزار شد تاریخ:1398/2/25

جلسه محفل انس با قرآن با حضور کارشناس امور قرآنی در دفتر امام جمعه نسیم شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،جلسه محفل انس با قرآن کریم با حضور حجت‌الاسلام مهدی منصوری کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی بهارستان، به ریاست حجت اسلام احمد محسن زاده امام جمعه نسیم شهر طی روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت سال جاری، برگزار شد.

محسن زاده با اشاره به فعالیت تبلیغات اسلامی بهارستان،در برگزاری محافل انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان گفت: فعالیت زنجیره ای محافل انس با قرآن کریم، مخصوصا در طول ایام ماه مبارک و سایر ایام مورد تقاضای دفتر امام جمعه نسیم شهر است.

منصوری گفت: بر اساس خواسته های امام جمعه نسیم شهر، تعداد ۸ محفل انس با قرآن کریم به دیگر محافل قرآنی شهرستان بهارستان اضافه شد تا در مطلوب سازی فرهنگ قرآنی گام مؤثری برداشته شود.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟