• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدارمسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت با کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار تاریخ:1398/2/25

مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت، با کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی واحداندیشه شهریار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مجید نقوی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار، از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت خبر داد.
نقوی، با بیان اینکه این جلسه چهار شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ ماه جاری و در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار تشکیل شد، گفت: این جلسه با حضور حجت‌الاسلام ایرج محرابی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار و محمود اوجاقی،مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت تهران تشکیل شد، و در رابطه با همکاری های مشترک به‌ویژه در حوزه قرآنی، فرهنگی و دینی بحث و تبادل نظر شد.
محرابی، ضمن بیان اهداف ایجاد کانون های فرهنگی، شیوه و محدوده عملکرد و فعالیت های این مراکز قرآنی که از طرف تبلیغات اسلامی دارای مجوز فعالیت هستند، گفت: لازم است فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و قرآنی قبل از اقدام و اجرا با مشورت و تعامل تبلیغات اسلامی صورت گیرد تا عملکردها روال قانونی و عادی داشته باشد.
اوجاقی، در ادامه ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های فرهنگی، قرآنی و دینی اظهار داشت: این مؤسسه برای برگزاری کلاس‌های آموزشی روخوانی، روانخوانی، حفظ و مفاهیم در سطوح مختلف نیاز به همکاری و حمایت اداره تبلیغات اسلامی در زمینه به کارگیری اساتید و مربیان مجرب، همچنین امکانات و فضای آموزشی دارد.
روابط عمومی واحد اندیشه شهریار، در خاتمه متذکر شد: کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت از مراکز فعالی است که با اخذ مجوز فعالیت از اداره تبلیغات اسلامی،به ارائه طرح ها و برنامه های موثر فرهنگی و تبلیغی از جمله آموزش مهارتهای زندگی و مقابله با جنگ نرم پرداخته است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
رحلت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟