• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
دیدارمسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت با کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار تاریخ:1398/2/25

مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت، با کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی واحداندیشه شهریار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مجید نقوی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار، از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت خبر داد.
نقوی، با بیان اینکه این جلسه چهار شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ ماه جاری و در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار تشکیل شد، گفت: این جلسه با حضور حجت‌الاسلام ایرج محرابی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی واحد اندیشه شهریار و محمود اوجاقی،مسئول کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت تهران تشکیل شد، و در رابطه با همکاری های مشترک به‌ویژه در حوزه قرآنی، فرهنگی و دینی بحث و تبادل نظر شد.
محرابی، ضمن بیان اهداف ایجاد کانون های فرهنگی، شیوه و محدوده عملکرد و فعالیت های این مراکز قرآنی که از طرف تبلیغات اسلامی دارای مجوز فعالیت هستند، گفت: لازم است فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و قرآنی قبل از اقدام و اجرا با مشورت و تعامل تبلیغات اسلامی صورت گیرد تا عملکردها روال قانونی و عادی داشته باشد.
اوجاقی، در ادامه ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های فرهنگی، قرآنی و دینی اظهار داشت: این مؤسسه برای برگزاری کلاس‌های آموزشی روخوانی، روانخوانی، حفظ و مفاهیم در سطوح مختلف نیاز به همکاری و حمایت اداره تبلیغات اسلامی در زمینه به کارگیری اساتید و مربیان مجرب، همچنین امکانات و فضای آموزشی دارد.
روابط عمومی واحد اندیشه شهریار، در خاتمه متذکر شد: کانون فرهنگی و تبلیغی نور هدایت از مراکز فعالی است که با اخذ مجوز فعالیت از اداره تبلیغات اسلامی،به ارائه طرح ها و برنامه های موثر فرهنگی و تبلیغی از جمله آموزش مهارتهای زندگی و مقابله با جنگ نرم پرداخته است.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟