• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
نشست هم اندیشی مسئولین و کارشناسان قرآنی نهاجا و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تاریخ:1398/3/21

نشست هم اندیشی و همکاری مسئولین و کارشناسان قرآنی نهاجا و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محبوبه باقری کارشناس امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری نشست مسئولین و کارشناسان نهاجا با رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران به منظور بررسی راههای تعامل بین دارالقرآن های نهاجا و این سازمان طی روز دوشنبه مورخ ۲۰ خرداد سال جاری در محل سالن جلسات این اداره کل خبر داد.

مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تهران، در این جلسه در خصوص عقد تفاهم نامه همکاری و نحوه عملیاتی کردن مفاد تفاهم نامه به‌ویژه ایجاد زمینه برگزاری دوره های آموزش های عمومی و تخصصی قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده های کارکنان نهاجا با حسینی مسئول دارالقرآن نهاجا بحث و تبادل نظر کرد و به تشریح طرح و برنامه های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
محرم2
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟