• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اولین جلسه کمیته طلاق و کمیته زنان سرپرست خانوار در شهرستان پردیس برگزار شد تاریخ:1398/3/22

مسئول روابط عمومی شهرستان پردیس، از برگزاری اولین جلسه کمیته طلاق و کمیته زنان سرپرست خانوار در پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، عباس رمضان مرائی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی پردیس گفت: اولین جلسه کمیته طلاق و کمیته زنان سرپرست خانوار با حضور کرمانی رئیس بهزیستی، سلیمانی فر شورای اسلامی پردیس،زاهدی شورای اسلامی بومهن،خانم بدر‌ی نماینده فرمانداری و حجت‌الاسلام سید حسین حسینی تبار سرپرست اداره تبلیغات اسلامی پردیس ۲۰ خرداد ماه جاری در سالن جلسات اداره کتابخانه های این شهرستان برگزار شد.

وی افزود:در این جلسه پیرامون گزارش ادارات در خصوص اقدامالت انجام شده در راستای کاهش طلاق، افزایش مهارتهای پایه زندگی در زنان سرپرست خانوار و توقف رشد زنان سرپرست خانوار بر اثر طلاق بحث و تبادل نظر شد.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟