• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
۵۰محفل جزء خوانی در شهرستان پاکدشت برگزار شد تاریخ:1398/3/22

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از برگزاری ۵۰ محفل جزء خوانی قرآن کریم در سطح شهر و روستاهای شهرستان در طول ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مصیب سلطانی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در گفتگو با روابط عمومی این اداره در تشریح عملکرد تبلیغات اسلامی پاکدشت در ماه مبارک رمضان در حوزه قرآنی، بیان کرد: برگزاری ۵۰محفل جزء خوانی در سطح شهر و روستاهای همجوار در طول ماه مبارک رمضان در زمره برنامه های تبلیغات اسلامی در ماه رمضان بود.

سلطانی در ادامه تصریح کرد: برنامه ریزی برای محافل انس با قرآن کریم در تبلیغات اسلامی پاکدشت به گونه ای بود که تقریبا تمامی مساجد شهرستان و روستاهای همجوار، خانه ها و مؤسسات قرآنی در اجرای این برنامه معنوی سهیم بودند.

وی در ادامه اظهار داشت: یکی از برنامه های محوری جزءخوانی در ایام ماه مبارک مربوط مسجد جواد الائمه (ع) شهرستان بود که با حضور گسترده مردم و قایان ممتاز شهرستانی و کشوری برگزار شد.

این کارشناس قرآنی در ادامه تأکید کرد: محافل انس با قرآن با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی و قرآنی به خصوص در ماه مبارک رمضان در دستور کار تبلیغات اسلامی قرار دارد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
محرم2
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟