• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه شورای هیئات مذهبی شمال غرب تهران،برگزار شد تاریخ:1398/3/22

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران،از برگزاری جلسه شورای هیئات مذهبی شمال غرب،در این اداره،خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی نیا، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران، از برگزاری جلسه شورای هیئات مذهبی شمال غرب، طی روزشنبه ۱۸خرداد، خبرداد.
معصومی نیا، در این جلسه گفت: هیئات مذهبی، باید زمینه های ایجاد رغبت بیشتر جوانان نسبت به مکتب اهل بیت(ع) را مخصوصا در فضای مجازی، ایجاد کنند و لازم است در خصوص هیئت امنای هیئات مذهبی، اصل جوانگرایی، را در کنار بهره گیری از تجربیات پیرغلامان اهل بیت(ع)، مورد توجه قرار دهند.
در ادامه جلسه، سودایی، رییس شورای هیئات مذهبی استان تهران، با اعلام این خبر که به زودی برای هیئات مذهبی، شناسه ملی صادر خواهد شد، گفت: اعضای محترم شورا، معتمد هیئات هستند و باید از حضورشان در جلسات شوراهای اسلامی و کارگروههای فرهنگی، استفاده کرد.

سخن روز
ذهن بزرگ
” ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها و ذهن های کوچک درباره افراد. „

تصویر هفته
خدا
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟