• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
فرماندار بهارستان بر حمایت همه جانبه از اداره تبلیغات اسلامی تأکید کرد تاریخ:1398/3/22

مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان بر حمایت همه جانبه از اداره تبلیغات اسلامی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،حجت‌الاسلام دیبازر سرپرست تبلیغات اسلامی بهارستان،بعد از جلسه شورای اداری روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه سال جاری،با مجتبی خانجانی فرماندار این شهرستان گفتگوی خصوصی برگزار کرد.

در این گفتگو، سرپرست تبلیغات اسلامی،گزارشی از فعالیت های انجام شده، برنامه های پیش رو و ظرفیت های شهرستان ارائه داد.

وی ارتباط با نسل جوان و آموزش های خانواده را مهم ترین برنامه اداره در سال ۹۸ عنوان کرد.

فرماندار شهرستان،ضمن تقدیر از فعالیت تبلیغات اسلامی، استمرار اجرای مستقیم برنامه ها را در ایام فراغت تابستانی، خصوصاً برای قشر جوان را عنوان کرد و گفت: فرمانداری شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی به صورت همه جانبه از اداره تبلیغات اسلامی حمایت خواهد کرد.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
محرم2
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟